Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobile MIX havidíjas...

A t-mobile MIX havidíjas előfizetés pontosabban mit takar?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy elképzelem? Minden hónapban levonják a számlámról, (vagy kiküldik csekként) azt a fix összeget, de annál soha többet, ha elfogy a vásárlási keret domino feltöltéssel kell feltöltenem? (tehát nem jönnek majd 20 ezer ftos számlák?)
2009. dec. 27. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így van,pontosan ezt takarja amit leírtál! :)
2009. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez komoly? mert annyira unrealisztikus, hogy ilyen feltételek mellett 2 évre, 10 ezer ftért kiadnának egy 150 ezer forintos mobiltelefont (iphone) keresem a csapdát, de nincs...?
2009. dec. 27. 20:46
 3/15 A kérdező kommentje:

(a 10-et egyszer kell befizetni)

3x24 74 ezer az kap még maga mellé tízet ígyis csak 84.... nem?

2009. dec. 27. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
De a minimum havidíj 5000 Ft havonta, 2 évig, és úgy a 3GS 16 GB-osban azt hiszem 80 ezer. Kijön nekik a végére..még több is, de megéri, mert 1 GB adatforgalom is van, stb stb. ...
2009. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát amennyiben lehetőségem van a telefonon mérni a forgalmat, a hívásidőket, és az sms-ek számát. Kordában tudom tartani a havidíj mértékét. Van erre lehetőség? Esetleg arra, hogy a keret túllépése esetén tiltsa a hívásokat? Még tanuló vagyok és eléggé megterhelőek lennének a havi 10-15 ezres csomagok, viszont az életem szerves része a mobil kommunikáció, és ígyis havi 5-6 ezreket költök feltöltőkártyára, hadd ne hangsúlyozzam, hogy ezek jóval drágábbak általában mint az előfizu és nem is álmodhatok pl emellett egy gigás adatforgalommal 30 ingyen sms-el és lebeszélhetőséggel. Valami tapasztaltabb ember véleményére lennék kíváncsi.
2009. dec. 31. 23:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Én most váltottam Mixre!A lényeg amit leírtál 2800 FT-os havidíj ha lefogy úgy müködik mint egy domino!!CSAk akkor ha feltöltesz rá!!
2010. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
na az fasza, de milyen telefont adnak hozzá?
2010. jan. 1. 02:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Amilyet választass!!Az külön megy!Meglévő előfizetésemet is átváltottam Mix-re.
2010. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A telefon vásárlás az külön megy!Nem kell ahhoz telefont venned ,hogy mixbe légy!Elméletileg ezt a Dominósok átcsábítására találták ki, hogy előfizetésesek legyenek,de én ugyan ilyen gondokkal küzdöttem,mivel azt sehol nem írták le a honlapjukon,hogy meglévő előfizetést nem lehet átváltani megtették.Végül is az új telefont amit augusztusba előfizetéssel vettem Sonyericcson W995 20 ezer Kp.+12x 5000 Ft.Átváltották Mixre egy másik előfizetéses telefonomat is,a harmadikat meghagyták Média dijcsomagba. Tehát,hogy Mixre válts nem kell feltétlenül telefont venned,bár úgy kétségtelen ,hogy egyszerűbb!
2010. jan. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem, nem nem, nem :D nem értitek. wááááá


szóval van az iphone, amit a 200-as csomaghoz ami havi 5 ezer 2 éves hűséggel 10 ezerért ad a t-mobájl.


nekem ez kéne, de akkor hogy működik a váltás?

2010. jan. 1. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!