Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell ráfizetnem? T-mobilnál...

Kell ráfizetnem? T-mobilnál echo díhcsomagban vagyok, amit lebeszélhetek, és most a t-mobile elengedi a havidíjat ja,31ig.

Figyelt kérdés

eddig 34 percet beszéltem,1850FT. a havídíjam,csak csúcs időután hívtam 30as,meg küldtem 7 sms-t 2őt 20asra,5öt 30asra: ez még belefog férni a havídíjba: vagy majd rá kell fizetnem? nem nagyonm vagoyk tisztába,h kb: mennyit lehet beszélni ebből a havidíjból,mert lebeszélhető és nem akarok elszállni,csak azt az 1850Ft-ot szeretném lebeszélni.

Köszi a választ.


2009. dec. 20. 14:30
 1/1 anonim válasza:

a lényege, hogy hálózaton belül 29ft.-ért beszélsz, hálózaton kívül pedig 39-ért!

ja és az sms-ed 29ft. darabonként! számold ki!

ja és ha kértél hívószám kijelzést, arra még felszámolnak kb. 300ft-ot!!! :)

2009. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!