Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia SP telefon...

Van egy Sony Xperia SP telefonom és azt hogy lehetne megoldani hogyha a play áruházból töltök le egy játékot vagy egy alkalmazást akkor azt az SD kártyára tegye? Mert mindent csak a belső memóriára tesz . Többi lent

Figyelt kérdés
amikor egy játéknál rámegyek arra hogy telepítés kiad egy csomó cuccot és ott vagy hogy tárolóhely arra rá megyek de ott csak belső memória van és nem írja az SD kártyát . De pedig a telefon a beállításokban látja az SD kártyát , csak semmit nem tudod rárakni. És eléggé sz*r hogy van egy 16gigás memória kártyám a nagy semmire mert semmit nem lehet rátenni (letöltött játékok , zenék , képek stb.) ezt valahogy nem lehet megoldani hogy a játékokat meg az alkalmazásokat a memória kártyára lehessen letölteni ?
2014. márc. 30. 16:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja és még valami a régi telón a clean master-nél volt az app kezelőben hogy mozgatás (a belső memóriáról tudtam áttenni a cuccokat az SD-re) az SP-nél a clean master-ben nincs is olyan hogy mozgatás
2014. márc. 30. 17:33
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó, én feladom, dobd ki a telefonod és vegyél helyette egy nokia 3310-est, jobban jár mindenki.
2014. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jó add fel... de pl tesóm samsung galaxy S duos telóján is egyből az sd-re tölti le a játékokat ... mert ott kilehet választani..
2014. márc. 30. 17:38
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert a samsung tett bele ilyen lehetőséget. Neked samsung van? Nem. Leírtam a teendőket már a legelején.
2014. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de ezt a régi sony-n is meglehetett tenni ...
2014. márc. 30. 17:40
 16/20 anonim ***** válasza:
9%
Ez hihetetlen :D Ezen nem lehet. Kész, kaput, nuku, nyista.
2014. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jó oké rendben ..rendicseek :D xD
2014. márc. 30. 17:45
 18/20 A kérdező kommentje:
De ha leakarom tölteni az Asphalt 8 nevű játékot és már nem elég a belső tárhely ? akkor szivacs van ?
2014. márc. 30. 17:46
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha nm törölsz semmit, és/vagy nem vagy hajlandó utánanézni a legelső(!!) hozzászólásban írtakhoz, akkor szívtál.
2014. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Hülye gyerekkel nem foglalkozunk.

Nekem sp van. Semmi gondom nincs vele.

Neked sp-d van. Ha nem értesz hozzá dobd ki.

Ülj le fiam, olvasásból és értelmezésből is 1-es.

2016. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!