Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha unlockolom a bootloadert a...

Ha unlockolom a bootloadert a telefonomon akkor azt később vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Sony xperia m. Lehet hogy vissza akarom majd állítani mivel elvileg (a sony honlapja szerint [link] ) nem működik a kamera, ami nagy probléma lenne ha nem tetszene a rom amit majd felrakok. Amúgy mire jó? Én csak a rom miatt akarom unlockolni.

2014. jan. 15. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kinyitod attól még fog működni a kamera... és igen vissza lehet csukni.
2014. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vissza lehet zárni, de amíg a root nyomtalanul visszaállítható addig a bootlader nyitás nem. Ha nyitod, visszanvonhatatlanul elveszik a garancia hiába zárod vissza.
2014. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem veszik. Legalább is nekem nem szóltak pedig ki és be volt zárva.
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 16. pontban le van írva, hogy elveszhet, én úgy tudom el is veszik a garancia.
2014. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!