Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb és...

Szerintetek melyik a jobb és mennyivel / mivel? A kamera, gyorsaság és android a fontos . Az ára egy kicsit számít . De max.65 ezer ft . Samsung galaxy s advance vagy Samsung galaxy s3 mini vagy galaxy ace 3 vagy sony xperia L?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 21:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Mikor nekem s2-őm volt, akkor még nem volt 4.x.-es android."

Tehát akkor használtad, amikor még csúcskategóriának számított, nem pedig középkategóriának? Jó, hogy meg voltál vele elégedve :D Ma már lehet, hogy más véleményen lennél. És itt láthatod a fejlődést is: harmadannyiba kerül az Xperia L, mint amennyivel anno az S2 debütált.


Házhoz jövős szervizhez meg gondolom megfelelő helyen kell venni, mert a gsm-ek általában bolti garanciával adják. Ez nyilván működik Sony-nál is, nem csak a Samsung kiváltsága.


Én el tudom fogadni, hogy egy telefon, ami két éve csúcskategória volt, az tud annyit, mint ma egy alsó-középkategóriás. Azt nem tudom elfogadni, hogy még mindig szeretnék csúcskategóriás áron eladni. 74000 forintba kerül. Hozzácsapsz még egy ezrest és vehetsz Nexus 4-et :D Röhej, amit a Samsung az árazással művel.

2014. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Az Ace 3 gyengébb, mint az Xperia L, úgyhogy azt semmiképp.

A Blackberry-t én is nézegettem, csak az appok mennyisége tántorított el (persze a szükségesebbek megvannak ott is, csak ha extra igényeid vannak, akkor leszel bajban).

2014. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
azon en is gondolkoztam hogy nemartana egy bb-t elobe nezegetni h milyen + miket lehet ratolteni :) mert vegulis nem rossz telo ... Amugy eddig koszi a sok valaszokat :3
2014. jan. 15. 20:13
 24/33 anonim ***** válasza:

Na még egy kis OFF: S2 57-ért van. Viszont az L még mindig nem tud annyit. Szerintem.

A BB-t nem ajánlom. Üzleti készülék. Nem tudnál vele játszani, ráadásul kiábrándítóan ronda.

Viszont ez alapján nem ragaszkodsz az Androidhoz. Akkor a Nokia Lumia modellek között is érdemes szétnézned. App-ok terén elég jól támogatott. A rendszer alapból kisebb teljesítményen járatja a készüléket, viszont a HW-es felszereltsége hasonlít az Androidos készülékekére.

(Konkrétan a 635-ös Snapdragon processzorral, és Adreno GPU-val van szerelve. Meg némi RAM-al... Amivel mellesleg iszonyat jól gazdálkodik.)

Abba az irányba is érdemes lenne elnézni, szerintem ebben egyet értünk :)

2014. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Koszi . :) geprol megy majd a zoldkez :3 :D
2014. jan. 15. 21:08
 26/33 anonim ***** válasza:

Hol van 57k-ért S2?

Amúgy BB-re is vannak játékok, igaz nem olyan sok, mint androidra. De lehet, hogy a kérdezőnek nem is a játék a legfontosabb :)

[link]

Itt megnézheted a választékot.

Mellesleg szerintem a Z10 kimondottan szép készülék.

A WP-ben tényleg egyetértünk, érdemes megfontolni azt is :)

2014. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"S2 57-ért van. Viszont az L még mindig nem tud annyit. Szerintem. "

De miért?

Mit nem bírsz felfogni?

2014. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ez a Z10 tényleg elégpofás :)

Nem hinném, hogy aki üzleti mobilt akar, az gondolkodik ilyesmin. Az a BB pályája.

Konkrétabb felhasználási terület?

Játszanál is, vagy csak kamera, zene, meg hasonlók?

2014. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Akkor Nokia Lumia 625 vagy Bb z10 ?
2014. jan. 16. 16:44
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem Nokia
2014. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!