Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z biztos gorilla...

A Sony Xperia Z biztos gorilla glass?

Figyelt kérdés
2 hónapja van a tulajdonomba egy újonnan vett Z és már az elején és a hátulján is van egy jó pár darab karc. Földre nem esett le soha csak ilyen alapvető dolgok hogy az asztalra leraktam hopp egyből 2 hajszálkarc a hátulján. Zsebből ki be farmer zsegecs stb.. a képernyőn is van már egy jó pár db van ami mélyebb is és használat közbe látható főleg böngészés közbe fehér oldalaknál látszik. Pedig én úgy olvastam hogy gorilla de akk ezek szerint átbaszás na mind1. Sajnálom pedig megpróbáltam rá vigyázni.
2014. jan. 13. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A gorilla glass nem azt jelenti, h nem lehet karcolni..... ez is karcolódik, csak kicsit kevésbe.... a gorilla glass lényehmge, h sokkal ellenállóbb a behatásokkal szemben.
2014. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!