Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon mekkora az LG KP500-as...

Vajon mekkora az LG KP500-as készülékek várható élettartama?

Figyelt kérdés
Most készülök vásárolni egy KP500/502-es darabot.
2009. dec. 1. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Garanciális időtartam + 1-5 hónap. De komolyra fordítva a szót, fogyasztói társadalomban élünk és senkinek nem érdeke (mármint a vásárlón kívül) egy évekig működni képes készülék (Csendben jegyzem meg, hogy manapság a nagy bonyolultságú áramkörök egyik tervezési szempontja a várható élettartam, ergo szándékosan relatíve rövid élettartamra tervezik ...). És ez -sajnos- nem csak a telefonokra igaz. Mellesleg gondolj bele; egy év alatt mennyit is fejlődik a mobiltelefon. Biztos, hogy egy év múlva is az fog kelleni ? ....
2009. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van. De egy cég saját döntése, hogy inkább minőségi termékeket gyárt, vagy olcsóbb és rövidebb élettartamú termékeket. A Samsung szerintem egy elég megbízható márka. A telefon pedig azért ilyen olcsó, mert nem tud annyit, mint az érintő képernyős telefonok általában.(Pl: GPS, wifi ...) Emellett az anyagválasztásban is figyeltek az olcsóságra, mivel a hátlapja elég könnyen karcolódik szóval vigyázni kell rá. Ismerősömnek is ilyen telefonja van 2 hónapja és teljes mértékben elégedett vele. Szerintem, ha vigyázol rá kb 2 évig elleszel vele, de addigra már rég másik telód lesz.


Remélem tudtam segíteni. :)

Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs. A "remélem tudtam segíteni" rész valahogy kétszer sikerült. :D


Előző voltam.

2009. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma vettem meg a KP500-as készüléket a Vodafone-nál!:D
2009. dec. 3. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!