Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy iphone! Miben...

Szeretnék egy iphone! Miben lesz más mint az android? Hardver meg szoftver miatt? Sokat vesztek?

Figyelt kérdés

Szovsl eddig androidos telefonom volt. Most szeretnék iphonet.

Miben más?

Azt láttam, hogy haver iphoneos, nem tudott nekem Bluetooth on küldeni, nem tudott nekem usb töltött adni, és nem volt vissza, menü gomb a telefonján! A pláne, hogy más billentyűzetet se rakott ra, mett nem lehet, nekem meg swiftkey van rajta, és azzal nagyon gyors írni!

Mi más még amiről mondhatok le, vagy szokhatok át?



2014. jan. 1. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lemondhatsz az ingyenes játékok,appok tömkelegéröl(ha nincs bankkártyád akkor igen nagy hátrányban leszel ugyanis itt nem lesz olyan hogy letöltöd a gépedre ingyen a játékot vagy egyéb alkalmazást aztán usb-vel áttolod telóra),a tetszés szerinti formázásról(értsd pl launcherek,billentyüzetek,háttérképek).A Bluetootht ugye már tudod,csak Apple cuccra tudsz küldeni vele.Szerintem ezek a leglényegesebbek.
2014. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hogy hogy nem lehet?

De akkor miért van tele annyi oldal iphones alkalmazasokkal?

2014. jan. 1. 17:38
 3/16 anonim ***** válasza:
De lehet vele olyat ha egy játékot letöltesz gépre és rárakod. Nekem ment :)
2014. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Az első egy barom még életében nem használt semmilyen iOS eszközt ne hallgass rá hülyeséget írt.

Van egy iPad-em meg egy S3-am.

Az iOS sok dologban korlátozottabb, mint a droid. Én is ilyen húzogatós billentyűzetet használok droidon és iOS-en hiányzik, mert iOS-en nem lehet cserélni.

DE!! Sokkal jobb az appok minősége, van egy rakás ingyenes szoftver, amikhez nem kell bankkártya, mint ahogy az első hülye írta.

Egyre inkább terjed az a megközelítés mindkét platformon, hogy az alapprogram ingyenes viszont az extrákért fizetned kell. Ilyennel találkozni már minden nap mindkét platformon.

Amiben viszont nálam sokkal jobb az iOS, hogy nem fagy annyit. Nem tudom, hogy egy S3-as telefont miért nem tudott a Samu normálisan megcsinálni, de sokszor idegesít az, hogy nem működik rendesen. Viszont cserébe nagyobb a kijelzője, mint egy iPhone-nak és nincsenek olyan korlátozások, mint iOS-ben.

Ez a flat desing sem jön be annyira, mint az előző, de több hasznos funkciót tettek bele amik tényleg működnek is és nem csak rámondja a gyártó, hogy az is benne van. A samunál több ilyet tapasztaltam.

A vissza gombnak egyébként semmi értelme minél kevesebb gomb van annál jobb amúgyis.

iOS-en nem tudsz launchert sem cserélni ha ilyen mókolós vagy, akkor ezt elfelejtheted.

Az iPademnek a kijelzője sokkal szebb, mint az S3-nak. A barátnőmnek i4-e van és még az a kijelző is szebb.

Én valószínűleg váltani fogok iPhone-ra csak még azt nem tudom, hogy melyik modellt fogom megvenni.

2014. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szóval az a problémád, hogy nem lehet vele lopni?
2014. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"mint ahogy az első hülye írta. "

Relatíve kevés az ingyenes alkalmazás, maximum te vagy a hülye, meg beképzelt is.

2014. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehát ahhoz, hogy csinálj Apple-ID-t KELL bankkártyaszám! Nem?
2014. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Dehát ahhoz, hogy csinálj Apple-ID-t

KELL bankkártyaszám! Nem?"


NEM KELL!


[link]

2014. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam, mert amikor egy ismerősöm iPhone 5-ét nézegettem, ezt láttam és ő is megerősítette, de akkor bocsi
2014. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem érné meg váltani, csak az ára miatt, hardveres szempontból az ifos simán a középkategória alját verdesi, ha még benne van egyeltalán, mégis drágább, mint egy felsőkategóriás álomodell!

ha nem lenne ennyire drága akkor megérné, de addíg ne mhinném, más baja nincsen, mind androidra mind ifosra lehet kapni ingyen alkalmazást, a minőségét aki említette az egy fogyatékos, mert nincs különbség,

max annyi, hogy míg a google playen szinte ingyen lehet alkalmazást közzétenni, addíg az appstoreban időzközönként elég nagy öszeget kell fizetni a fentartásért!

tehát ha van fölös pénzed kidobni rá akkor ruházz be rá!

de ne várj semmi többet, mer nem az, csak neve van és drága!

2014. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!