Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Fel szerettem volna telepiteni egy negyes romot, hogy fussanak kulombozo alkalmazasok... kovettem a leirast, ami annyit mondott ki, hogy bootloadert kell nyitni, az naa kernelt telepiteni kell... sikeresen fel is raktam az naa kernelt, bootload megvolt... aztan jott a rom telepitese. Valami oknal nem akart sikerulni a telepites, valami baja volt, hogy valamit nem talal az sd kartyan, ezt mindig wipe datafactorynal irta ki... meg amikor akartam telepiteni a romot es ezaltal nem is engedte felrakni... gondoltam, visszarakom azt a flame gdx romot, amit elotte hasznaltam, felraktam, de valamiert nem akart mukordni, nem jott be a bootanimacioja, csak a fekete kepernyo, de legalabb a kernel logo bejott. Ezt kovetoen gondoltam, visszarakom a gyati kernelt, biztos az a baja... visszaraktam, bootloader irta, hogy inditsam ujra a telefont... hat, a telefon azota is cseszik bekapcsolni. :(

Nincs az aksi lemerulve, nem reagal semmire sem. Se arra hogy toltore dugom se arra hogy nyomom a bekapcsolas gombot (meg csak nem is rezeg hogy elindul) se a gep zsinor nem jo, semmi se hat neki. Mintha nem is lenne benne az aksi. 100%-on volt amikor nekialltam. Nem is merult le. Nem tudom, mi baja lehet. Ebbol erzm, hogy szerviz lesz, vagy esetleg telefon csere... nehezen tudnek tole megvalni. Mi miatt lehet ez? X10 mini pro.


2013. dec. 21. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!