Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet az Iphone 4s-emnek?

Mi baja lehet az Iphone 4s-emnek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 órája még normálisan működött, és egyszer csak kikapcsolt(hozzáteszem, ha hideg van, mindig kikapcsol, és azt jelzi, hogy lemerül, de ha kicsit felmelegszik, visszakapcsol, bár ez mindig így van)és ezúttal is így volt, túl hideg volt, kikapcsolt, és most nem kapcsol be. Fel van töltve, 70%-on volt, de töltőre is feltettem és semmi. Mikor ráteszem a töltőre, jelzi azt a hangot, mikor rádugom a töltőre, de kép az nincs. Az a kis apple logó sem jelenik meg a képernyőn. Mi baja lehet?:(
2013. dec. 20. 13:14
 1/1 anonim válasza:

Egyszerű... Elromolhatott, vagy túl melegedhetett az akkumulátor a készülék használatakor... Szerintem, mihamarabb szerezz be egy akkumulátort a készülékedbe, aztán próbáld meg bekapcsolni! :)


~ Remélem segítettem!

2013. dec. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!