Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűntek a képek?

Hova tűntek a képek?

Figyelt kérdés
A telefonommal fotóztam ma kb. 7-8 képet, és egyszerűen eltűntek, csak egy maradt meg. Lefotóztam őket, majd a gépre fel akartam tenni, de a mentési helyen csak egy kép volt. A telóm: Alcatel OT-990. Mit tegyek? Nagyon fontosak voltak a képek... :C

2013. dec. 21. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A telóra mentetted a képeket, vagy SD-kártyára? Ha véletlenül valahogy törlődtek, azt SD-kártyáról jókora szerencsével még vissza lehet hozni. (Lásd a Recuva nevű programot!)

De azért nézd meg a mappákat alaposan, lehet csak valamit elállítottál.

2013. dec. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindent,de semmi. Csak az az egy kép van. Ennél a telónál külön nem lehet beállítani, hogy hova mentse. A gyári fényképezőnél csak olyan opció van, hogy 'Tárolás helye: be/ki' Úgyhogy most ezzel a Recuva programmal megpróbálok valamit kezdeni.
2013. dec. 21. 18:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam több programmal is, de semmi... :c

Valakinek még valami ötlet?

2013. dec. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!