Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felraktam a Cyanogenmod9-et a...

Felraktam a Cyanogenmod9-et a motorola defy készülékemre, de problémák merültek fel, mit csináljak (bővebben lennt, csak olvasni szeretőknek)?

Figyelt kérdés

Problémák(egyenlőre):-nem csinál semmit,amikor lenyomom a homegombot(csak rezeg egyet)

-nem működik a google play

-nincs záróképernyő(1.ször megnyomom a power gombot elsötétedik,amikor másodszor,akkor nem kér feloldást,csak visszalép)

Amit csináltam:

[link] -erről a honlapról néztem a lépéseket,nem tudtam eldönteni,hogy most milyen defym van,annyit tudok,hogy zöld a kamerám lencséje,ezért a SOC-ot választottam.

Először ugye fölraktam rá a 3 zipet(vmi kernel-t is föltettem rá,de azt csak utólag),aztán ugye

bootmenu->recovery->custom/stable recovery(2szer is megcsináltam az egészet,másodszorra már volt stable)->wipe data/factory reset->install zip from sdcard (felraktam a zipeket)(itt a kernel telepítését nem értettem teljesen,hogy mikor kell,de telepítettem,mert szerintem nekem is kell)->(batter fixet se telepítettem,azt elvileg nekem nem kell,ha SOCos vagyok,de még mindig nem tudom,hogy az micsoda)->wipe cache partition->Wipe Dalvik Cache->reboot system now.Még a végén megismételtem pár lépést,amit mondtak,hogy ismételjek meg,de kb ennyit csináltam.



2013. dec. 16. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!