Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gondoltam rá, hogy veszek egy...

Gondoltam rá, hogy veszek egy IPhone-t, (nem menőzni szeretnék vele, hanem látássérült vagyok, és ez az a telefon, amit a leg akadálymentesebben lehet használni képernyőolvasóval. Ti nem féltitek? Nem féltek Utcán használni pl?

Figyelt kérdés

A kifutó modellekből választanék, a 4s-t néztem pl., de még az is 100 ezer Ft fölött van. Nekem igazából soha nincsenek ilyen drága cuccaim, és azt hiszem, nagyon félteném. Igazából nem tudom mi a "szokás" , a villamoson/buszon/ utcán lehet látni ilyen telefonokat az emberek kezében? VAgy vigyáznak rá, és utcán nem nagyon nézegetik rajta az időt, meg ilyesmi? Vagy simán elővehetném, nem lenne gáz, nem kéne nagyon féltenem?

Szerintetek?


2013. nov. 17. 22:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
és egyébként viszonylag sok embernél lehet látni ilyen telefont, vagy csak úgy elvétve?
2013. nov. 21. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!