Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem számítana a pénz akkor...

Ha nem számítana a pénz akkor Galaxy S4 vagy Note 3?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék, ki melyiket és miért... Nem tudok dönteni.

2013. nov. 2. 20:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
NOTE 3 :)
2014. máj. 1. 20:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Helyes :) :D



Én is hamarosan váltok Note 2-ről :D

2014. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sztem várj, ősszel kijön a NOTE 4! :) én majd 5-re váltok ha csinálnak olyat... :D
2014. máj. 3. 20:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát igen erősen gondolkoztam már a Note 4-en csak remélem valami hasonló dizájnt kap és ugyanúgy megkapja ezt a bőr hátsót :D

Meg akkor megkapja az új UI-t is ami az S5-be van ami pedig gyorsabbnak tűnik mint a régi.

Plusz elméletileg fingerprint vagyis ujjlenyomat olvasó,IP67 az nagyon faxa lenne,64 bit processzor,2k kijelző,16-20 mp kamera,egyik sem biztos infó de valószínűségük van :)

Csak egy gond van az ára elég kemény lesz,így is várom,hogy essen a Note 3-é,mert ahol kezdett az azért kicsit sok,és ha most kijönne a Note 4 akkor esne az ára egy jót :D

2014. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
S4-ára nem esett akkorát amikor kijött az S5 mint sokan várták. Én úgy vettem meg a NOTE 3-at, hogy 1 hónapja jött ki. Kezdőrészlet + 1év részlet.
2014. máj. 4. 15:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem gond akkor is fog esni vmennyit,de úgysincs még meg a money rá,szóval amíg gyűjtök még esik.

De egyrészt azért is nem akarom megvenni Note 4 előtt mert először kíváncsi leszek a Note 4 mit fog tudni :)

2014. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!