Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem számítana a pénz akkor...

Ha nem számítana a pénz akkor Galaxy S4 vagy Note 3?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék, ki melyiket és miért... Nem tudok dönteni.

2013. nov. 2. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem számítana a pénz, akkor egy Canon EOS 5D Mark III. Az ugyanis fényképezőgép - ellenben amiket te felsoroltál, azok véletlenül sem azok.
2013. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem fényképezőt akarok, hanem telefont... -.-"
2013. nov. 2. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont rossz kategória. Bocs, nem vagyok gondolatolvasó...
2013. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tényleg rossz kategória... Pedig telefont jelöltem be... :S
2013. nov. 2. 21:28
 5/16 anonim válasza:

Nem véletlenül jött ki a note 3! Erősebb proci (jobban futnak a játékok, erősebb grafika), a RAM is 3Giga nem 2 mint az s4 nek, készenléti ideje is 2x annyi mint az s4nek, kijelzője 0,7collal nagyobb azaz 5,7es, ami van akinek tezszik van aki inkább a kisebbet szereti, ami kézre esik, egyszerűbb kezelni :) Mindkettőnek 13megapixeles kamerája van... viszont az s4 nek vannak "extrái" Smart Stay, Smart Scroll, Air View,

Air Gestures.... én most fogok venni S4-et, barátomnak xperia Z-je van de mikor játszok rajta megfájdul a kezem, nem tudom kényelmesen fogni, az S4pont egy picivel kisebb és kerekítettek a sarkai.... én ezért döntöttem az S4 mellett.... interneten rákeresel a note 3 ra ezt adja ki ; 159850 - 299900 Ft... :) Szoval a note 3 igazából jobb, sokkal jobb a CPU ja :)

2013. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

telefonszolgáltatónál venném, szóval 150nél lenne kicsit drágább...


köszi a választ

2013. nov. 3. 11:41
 7/16 anonim ***** válasza:
note 3 usb3.0-ás
2013. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kicsit régi kérdés de nem bírtam ki,hogy ne szóljak,a Note 3-ban is minden megvan ami az S4-ben air view,smart dolgok stb..,az air view meg legelőször a Note 2-ből jött csak az S-pennel,az S4-ben meg már ujjal is.

A Note 3 vs S4 annyi a különbség,hogy az Note 3 sokkal jobb hardverileg,van benne egy egykezes működés ami az egész telefon kijelzőjét lekicsinyíti(lehet méretezni),hogy könnyen lehessen használni.

Amiben jobb az S4,az az,hogy nagyobb a ppi sűrűség de a Note 3-nak is már 386 szemmel látható különbség nem igen van,szóval mindenképp Note 3 ha nem zavar a méret,de már lehet megvetted vmeiket :D

2014. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaja már megvettem lassan fél éve :)
2014. ápr. 30. 18:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Melyiket?:D
2014. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!