Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple garanciás iPhonet...

Apple garanciás iPhonet egyből cserélik ha hibás? Persze ha van raktáron

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Az ilyen garanciás dolgok sosem arról híresek hogy vatta újra neked.
2013. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
apple garancia pedig ilyen,hogy újat kapsz ezt hallottam
2013. okt. 18. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg mi a baja. A haver bevitte, mert a hangszoro nem szolt, de csak amikor a felvett videot visszajatszotta vele, ha kihangositon telefonalt, akkor jo volt, elvettek tole, es adtak neki egy ujat, ott helyben.


Azt hiszem meg a home gombos problemaknal is rogton cserelnek, nem tokolnek a javitassal.

2013. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a hiba nem miattad van,(összetörted, belenyúltál,szoftveresen módosítottál valamit, ezekre mind harapnak de nagyon) abban az esetben rögtön cserélik.Mondjuk nekem mákom van eddig az Apple cuccokkal, nem kaptam még hibás terméket.
2013. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!