Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik ha ez a...

Szerintetek melyik ha ez a szituáció lenne előttetek?

Figyelt kérdés

Október 23-án kihozzák az új iPad-eket, és abból amint lehet amerikából rögtön egy darabot be is fogok hoztni magamnak.

Telefonom azonban nincs még normális és ezért a következők közül szemezgetek viszont dönteni nem tudok.

A választási lehetőségeim: iPhone 5S vagy iPhone 5C és Blackberry Q10.

A BB ben megfogott a teljesen más és új rendszer, emellett a qwerty billentyűzet és a hardver, de félek hogy nem leszek vele megelégedve, hiába a sok jó amit az interneten olvasok róla.

iPhone meg ugye az iPhone.. Már lassan 3 éve iPad használó es aktív apple s vagyok.. De az 5s nyújtotta lehetőségeket egy iPad mellett nem tudom mennyire használnám ki.

Kérlek segítsetek.

Köszönöm előre is,



2013. okt. 7. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ipadet, te idén nem kapsz, nagy hiánycikk lesz kint. Szóval csak nehezen lesz belőle idén neked. Nem hiszem, hogy az ismerösöd tábort fog verni. Max megrendelni tudja az általában 2 hét az elején.

Z10 nekem is tetszik, pedig I4s van nálam, az elöző széria kritikán aluli minősége után nem tudom, hogy mennyire megbízható az apple.

Az 5s most jött ki, helyedben várnék 2-3 hónapot, amíg kijön az összes hiba.

2013. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel, hogy BB-re nagyon kevés app van. Ezek tükrében válassz!

És sajnos a BB felvásárlása is itt van a küszöbön. Ha idén már nem is, de jövőre valószínűleg felvásárolja valaki.

2013. okt. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új updatetel lehet androidos progikat is felrakni rá gépről.
2013. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És azok, hogyan futnak rajta?


Sajnos nincs már olyan messze az a felvásárlás.

[link]

2013. okt. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!