Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont kérjem? LG...

Melyik telefont kérjem? LG KP500 vagy a Nokia 5130?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni mind2 telefon tetszik csak nem tudom melyiket kérjem :) szerintetek melyik a több? Mért jobb ( lécci indokoljátok meg )

Előre is köszi :)


2009. nov. 8. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sonyt se, az újak rettenetesen rossz szpftverrel rendelkeznek, meg a flipjük sem jó
2009. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem volt egy Sony Ericsson W910i-m még tavaly avval ki voltam békülve csak kaptam egy másik telefont amit elhagytam ( Nokia N95 ) És a W910i annak jó volt úgy a szoftvere meg minden akkor ne vegyek Lg-t inkább Nokiát? Csak kiszeretném próbálni az érintőképernyős mobilt, hogy milyen lehet meg minden! Vagy ha már kiszeretném próbálni akkor ne Lg-t vegyek hanem egy jobbat? Pl: Samsung i900 ( omnia )??
2009. nov. 19. 23:16
 13/19 anonim válasza:
kp500 at szerintem semmiképp bár szerintem nem sokra mész az érintős telefonokkal de ha nagyon azt akarsz venni akkor inkább a samsung amit irtál
2009. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem pixon, vagy ultra touch, esetleg várj míg lemegy az ára
2009. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
érintősböl még a NOKIA 5530 se rossz
2009. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szia!

Én Augusztusban vettem a Nokia5130-am semmi bajom nem volt vele,nagyon szuper szerintem..sok jó dolog van rajta ráadásul jár hozzá 1 gb-os kártya...viszont Most 2009 Dec utolsó napjaiban vettem helyette egy LG KP500-at...(már régóta érintőset akartam és ennek elég jó az ára) semmi bajom vele..annyi hogy 2 naponta töltenem kell mert egésznap nyomkodom ami érthető is igy 4.napján a telefonnak:D annyi nem tetszik benne hogy akkor is van a kamerának hangja amikor Halk üzemmódban van..bár lehet lelehet venni de én még nem jöttem rá. Nem tudom mennyit segítettem igy hogy pár napja van meg az LG-m nem merek konkrétabb véleményt mondani!

2010. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok... nekem is w910i-m van, fél évesen 3x volt szervízben, most is ott van de 5. alkalommal, és a sony nem ismeri el a hibát h újraindul a telefon
2010. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
szerintem ne vegyél kp500-at. nem éri meg. annak nem touchscreen-je van hanem pushscreen-je... több ismerősömnek is az van, és nekem nagyon tetszik hogy alig érzékel. a nokia 5130-at viszont ajánlom, jó telefon. nekem ez van és meg vagyok vele elégedve.
2010. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

*nem nagyon tetszik...

előző voltam

2010. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!