Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-t vegyek vagy...

Windows Phone-t vegyek vagy Androidkakát?

Figyelt kérdés
Üdv. Kérdésem az volna hogy hamarosan telefont szeretnék vásárolni és átállnék a digitális korszakra. Azt szeretném tudni hogy igazából én Windows Phone-ban gondolkodnék hogy melyiket érdemesebb vásárolni? Amin Windows fut vagy amin android? Tulajdonképp az android felé azért nem szeretnék elhuzodni mert az nyilt forráskodunak mondják és állitólag már a legutolsó idióta is buherálja egy készlet letöltésének segitségével ami által én totálisan megbizhatatlannak vélem. Szerintetek m elyik volna a jobb választás? Windows Phone vagy android rendszerü? Én pártolnám a Windows phone-t de azt mondjár róla hogy az a nem jó pedig már volt windows telefonom és tetszett szerintem jobb lehet.

#Windows Phone #Androidkaka
2013. okt. 2. 23:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
#10: végülis, teljesen jogos az ajánlás. Korlátozásainak hála (különös tekintettel az AppStore szűrésére) megbízhatóbban használható, mint az Android, ugyanakkor szoftverkínálata is elsőrangú. Esetleg a kijelző méretébe (illetve a 1020-hoz képesti relatíve rosszabb fényképezési képességekbe) lehet belekötni, minden egyéb téren felülmúlja a WP-s eszközöket.
2013. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Jó. 300000 telefont ne vegyél. Vagy vegyél hozzá golyóálló tokot, mert egyszer kell rendesen megnyomni középütt, hogy javíthatatlan legyen az érintőképernyő, és károsítsa esetleg a mögötte lévő cuccokat is. És ha már telefont veszel, attól függ, mire kell. Alkalmazások, játékok? Android, millió-egy ingyenes és néha még profi alkalmazással is. IOS? Véleményem egyezik egy előzőével: miért kéne jailbrake, ha magától is olyan jó volna? Windows 8-as telefonok: na, mégsem rossz az, ha a telón WIN fut, egy azért elég megbízható gyártótól... Naja, de kevés rá a program, a lehetőségek korlátozottak, és a crack sem old meg mindent, ha igen, akkor sem mindig tisztán és észrevehetetlenül teszi. Úgyhogy: be free, válaszd az Androidot. Legtöbb program, legjobb testreszabhatóság, stb. Ha laptopot helyettesítenél: Samsungtól a Galaxy Note, vagy ilyesmi ajánlatos, bár, ha úgy nézzük: latop helyett? TABLET! Ha pedig iPadot választanál, akkor sürgősen egy észvisszatérítő TABLETTA! (Félreértés ne essék, nem egy androidfanatikus vagyok. Nagyon jól tudom, az emberek ált. azt választják, ami menő. Ez Amerikában az iPhone, itt az Android. De a logika és az érvek az Android mellett állnak.) Köszöntem a figyelmet, joccakát, joe reggelt és/vagy delet!
2013. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Javítás: 300000 ezrES
2013. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
44%
Sztem andridot
2014. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Csak viccnek szántam :)

2014. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Hát az android még mindog egy jobb, felhasználóbarátabb opprendszer, mint a windows, ami konkrétan egy rakás szar (tapasztalatból mondom) és most azt, hogy miért azt nem írom le, mert az előttem válaszolók már megtették, illetve ha beírod a google-be, hogy "android vs windows" milliónyi jobbnál jobb tapasztalat lesz. Még valami, hogy az androidra sokkal több alkalmazás van, mint windows-ra, meg többen használják az androidot, ezért nagyobb a támogatottsága a google részéről. A rossz hír: az android is szar! Szerintem ha teheted inkább IOS-t vegyél. UI.: Nem vagyok iPhone fan, Nexus 5-öm van, igaz közel állok ahhoz higy ki˙˙sszam az ablakon...
2014. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Androidot,pont azert mert nyilt forras kodu..
2014. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
ha netan belassulna a telo,barmikor tehetsz ra Custom Romot,nekem s4em van,android 5.0.1-el,tobbet er mint az osszes wp-s telo a vilagon. ( a helytelen irasert elnezest kerek..)
2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nekem most a Z-m egy főzött rommal fut és láss csodát, az összes Z3 menüfunkció rajta van és működik is.

Na próbáld meg ezt WP alatt. :)

2014. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

sok sok idióta buherálja :D

nah jah és a fórumokat meg telespammolják hogy brick-elték a telefont és az összes be van szarva, hogy hogyan lehet "visszaéleszteni"

amugy meg azért nem tartod stabilnak mert sok rá a főzött ROM és azért nem stabil? :D

senkinek nincs előirva hogy főzött ROM-okat rakjon rá a telóra, rootoljon, bootloadert nyisson :P

(Ez kb olyan hogy azért nem veszek autót mert sokmindent lehet hozzá kapni, mint gyári mint utángyártott alkatrészt és azért biztos hogy nem jó nem fog stabilan menni)

Használd az eredeti ROM-okat és kész.

Nagy előnye az, hogy ha már nem kap támogatást (pld egy winfont meg ios-t sem frissitenek örökösen, ahogy egy androidot sem mivel a HW nem elégséges ill. uj készülék vásárlására kell kényszeriteni a fogyasztót), még mindig van egy lehetőség, hogy megnyitod a bootloadert, és ráraksz egy főzött ROM-ot

2014. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!