Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70. 000-ért milyen telefont...

70. 000-ért milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

MAXIMUM (!) 70000 forintért venni szeretnék telefont. A lényeg hogy a kijelzője minél nagyobb legyen (meg nyilván a proci, ram ilyenek is természetesen).

Én a HTC Desire 500-on gondolkodok, Vodafone-nál 65000 kártyásan, csak nekem a 4.3 col már kicsit kicsi, ha mást nem találnék valószínűleg azt veszem. Ja, és vagy vodafone-os vagy függetlenül venném.

Véleményeket, illetve tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2013. szept. 28. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az is jobb választás mint a htc 500
2013. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik kommenteddel, ennyi pénzért az LG Optimus 4X HD a legjobb, nemcsak 70, de 80ezerig sem találsz nála jobbat, ár-érték arányban is nagyon szuper, én is ezt akartam ajánlani!
2013. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!