Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor kérdés és bővítés?

Akkumulátor kérdés és bővítés?

Figyelt kérdés
Van egy motorola v3 am és azt hogy lehet bővíteni a memóriáját? [link] mert itt azt írja lehet de nekem nem... :-/ A sony e v640i telefon meddig bírja ha fel töltjük, hogy lehet csökkenteni az akkumulátor kapacitását hogy ne fogyasszon sokat, az baj hogy egy 1 2 ig csak usb töltettem? mert a motorola jobban bírja moint a soni pedig a sony 300 óra t bír nekem csak egy fél hetet se bír ki a moto meg egy hetet. sos
2009. nov. 6. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A V3 tudomásom szerint nem bővíthető. Van, amit elírnak =(

a V640, mint az összes 3G-s telefon, jobban használja az akkumlátorát. Ha kikapcsolod a 3G hálózatot, tovább bírja. Beállítások-Kapcsolódás-Mobilhálózatok-GSM/3G hálózatok-Csak GSM. Egyébként a fényerő csökkentésével is energiát spórolsz az aksinak.

2009. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még valami: nekem elromlott a töltőm, csak USB-ről töltöm és semmi baja ;)
2009. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké meg nyugodtam köszi. :-ĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

azt nem tudod hogy ha el megy a hálózat azt hol lehet be állítani hogy csipogjon?

2009. nov. 7. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van és nem találtam benneilyren lehetőseget :D sszerintem nem lehet.
2009. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!