Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megfizethető de jo adraidos...

Megfizethető de jo adraidos telefont?

Figyelt kérdés

JOlyan telefont keresek amin jól futnak az appok pl az aphalt,

Deazért legyen megfiztethetó is a telefon



2013. szept. 20. 07:08
 1/8 anonim válasza:
0%
Samsung galaxy mini 1, 2
2013. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ő "jó" telefonra gondolt, nem a galakszi minisz*rokra.


Xperia SP, Xperia L, esetleg Nexus (hasonló árkateg). LG-nek sem rossz az L9-ese pl.

2013. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "megfizethető" nálad mekkora összeget takar?
2013. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a megfizethető 30-40 forint egy telefonért, így én egy Lumia 520, testvéremnek pedig egy Lenovo A660 mellett döntöttem.
2013. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, ezen áron nem kapsz jobb, gyorsabb, stabilabb és megbízhatóbb telefont a Lumia 520-nál!
2013. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazábol olyan 50-60 ezer a "megfizethető" nekem
2013. szept. 20. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz, az 520 semmiképpen. Az nulla hardverileg minden játék lagol rajta, ráadásul low grafikán (pl. asphalt.. szerintem a 8 nem is támogatja már).


Amit írtam, Xperia SP, L, vagy az LG-t megnézheted. De androidos téren necces ilyen telefont találni (olyan áron meg nem létezik). Sem androidon nem lehet jól játszani, sem WP-n.


Játékra iOS a tökéletes, arra optimalizálják az összes játékot, mi meg androidon megkapjuk úgy, ahogy van (meg wp-sek is). De hát az meg... fizessen a k**va *nyja 200 rongyot egy sz*r telefonért. ^^

2013. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Xperia L és az LG Optimus L9 mellé még ajánlanám ezt:

[link]

Mobilarénás tesztben elég jókat írnak róla.

2013. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!