Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia U 4. 0.4?!

Sony xperia U 4. 0.4?!

Figyelt kérdés

Lehet hogy már ezerszer feltették ezt a kérdést de én komolyan nem találtam még megfelelő választ, ami nekem segített volna :S

Szóval. Frissítettem a xperi U telefonomon a 2.3.7-et 4.0.4 -re és a telefonom lassú lett, befagy, hívnak nem tudom felvenni egyből várnom kell előfordult hogy addigra már kinyomtak mire felvettem volna, galéria ,kamera megnyitása percekbe is telhet ... mikor eredeti android volt rajta semmi baj nem volt, hogyan tudnám visszatenni rá? nagyon nagyon kéne mert a telefon használhatalan így.. légyszíves segítsetek!! lehetőleg részletes leírást írjatok mert nem vagyok egy zseni ebben a témában és nem akarom elrontani.. előre is köszi !!!


2013. szept. 10. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!