Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Xperia Z1 vs. Xperia Z Ultra? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Inkább a használat élményére és a minőségre, teljesítményre koncentrálva... Indoklást is légyszi ne csak ilyen válaszokat hogy "Z1".

2013. szept. 10. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Z1 mert erősebb, jobb kamera, vaku, és nem gigaméretű. Én szeretem a nagyképernyős mobilokat sőt kifejezetten odavagyok értük de a zu már túlzás.
2013. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Z1 nem erősebb, egyforma hardver van a két telefonban. Amiben jobb a Z1, az a kamera, és a "kompaktság", ellenben a Z Ultra nagyobb, és szebb a kijelzője.
2013. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szebb. Ugyan az a pixelsűrűség van a két telefon kijelzőjében más kijelzőméreten. És így mivel a Z1-nek kisebb a kijelzője, így szebb a kijelző is.
2013. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te érted is amit írsz? Mert én nem. Amúgy nem egyformák. Hiába azonos a felbontás, és a technológia, a Z Ultrának szebb. Nézd meg pl a mobilarena Z1-es adásában.
2013. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. válaszoló ezt nekem írtad "Te érted is amit írsz" ?
2013. szept. 10. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, az előttem válaszolónak.
2013. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hármas szerintem picit nem érti, amiről itt szó van.


Mi az, hogy ugyanaz a pixelsűrűség? Az egyik 6,4 inch (azt hiszem, ennyi), a másik 5 inch-es. Na most mindkét teló full hd-s... nagyobb kijelző, kisebb pixelsűrűség.


Szerintem te a felbontással keverted. AZ ugyanaz!


Viszont a kijelzője az Ultrának fényévekkel szebb. A Z1-nek ismét a béna Z-s fakó színárnyalatok jutottak, bitang gyenge betekintési szöggel... Bár valószínűleg ez frissítéssel javítható.


Hardverben meg ugyanaz mindkettő, de jobb a kamerája sokkal a Z1-nek. Az Ultrának hányadék a kamerája és nincs rajta vaku.


A Sony sosem csinál tökéletes telefont, valamit mindig elbaltáznak... kár érte, jó kis teló lenne a Z1 amúgy.

2013. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 robidy válasza:
Üdv mindenkinek. Tudja valaki hogy a sony xperia z és a z1 kijelzője azonos lehet:::: Azért kérdem mert összetört a z kijelző és lenne egy z1 amiből ki tudom venni. Köszi a választ
2014. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egyformák, nem lehet őket felcserélni.
2014. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 robidy válasza:
köszönöm
2014. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!