HTC vagy IPhone?

Figyelt kérdés
2éve htc Wildfire S mobiltelefonom van, bevált! Könnyen kezelhető,egyszerű az én igényeimnek tökéletesen megfelet, de váltani akarok androidról IOs-re egy IPhone 4S-re szeretném lecserélni, ez lesz az első,h IPhonneaL lesz dolgom, szeretném megkérdezni milyen tapasztalatotok van vele kapcsolatban, és hogy App Store-on ugyanolyan alkalmazások vannak mint GP-en vagy teljesen mas stílusú? válaszokért előre is köszi!

2013. szept. 10. 14:06
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt Wildfire S telefonom, imádtam is. Egészen addig, amíg iPhone 4-re cseréltem le 2 éve (mai napig az iPhone-t használom). Szerintem fényévekkel jobb, mint az Android, az App Store-ban nagyon hasonló stílusú játékok és alkalmazások találhatók (Angry Birds, WhatsApp messenger hogy csak kettőt említsek), de sokkal jobbak is vannak, mint a GP-ben.


A fejlesztők sokkal hamarabb adnak ki alkalmazást iOS-re, mint Androidra és sokkal hamarabb adnak ki rájuk frissítéseket, mert nem kell annyiféle kijelzőméretre és hardverre optimalizálniuk, mintha androidos készülékre adnák ki őket. Játék terén mindenképp az iOS a jobb, szerintem felhasználói élmény terén és kezelhetőség szempontjából is.


Bátran cserélj! :)

2013. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem vennék htc-t. unokatesómnak htc-je van, megvette tök drágán, aztán másfél éven belül másodszor volt szervízben szoftverhibával.
2013. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az való igaz, hogy sokkal több az alkalmazás iosra, hisz az összes hájas amcsinak az van. De most gondolatban számold össze, hogy hányszor ejtetted el a HTCdet.

Az iPhonet csak egyszer fogod.

Az appok között egyébként annyi a különbség, hogy Appstoreon nem nagyon találsz olyan appot, amivel átállíthatnál valamit, testreszabhatnád a telót (pl. Launcher, ikon pack) Inkább csak játékok vannak.

2013. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!