IPhone 5 jailbreak?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 5 öm ios 6.1.4 ell, a rendszer nem szamît azt teszek ra amit lehet jailbreakelni! Eloszor is ha JB elnem a mobilom es csak a crackelt appokk elleni cuccot tennem ra semmi témát, tokeletesen futna e rajta az ios( lag, brfagyas, hiba) nelkul? Masodszor aki ert hozza segitene e teamviwerem vagy skypon meg jailbreakelni( csak hozzáértőkkel) harmadszor! Igaz e hogy ha kikapcsolom akkor nem fog vissza bekapcsolni? A skype cimemet megadom priviben aki edetleg tudna segiteni jelentkezzen vagy az is jeletkezzen akinek vannak szemelyes tapasztalatai a jailbreakelt iphone elonyeirol es hatranyairol!

2013. szept. 9. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom, 6.1.4-re egyáltalán jb, nem hinném, hogy egyszerűen downgrade-elnéd a dolgokat...legutóbb amire volt untethered jb, az azt hiszem 6.1.2, de talán már az sem. ha van is 6.1.4-re tethered jb, akkor igaz, ha véletlenül valami oknál fogva ki kell kapcsolnod, akkor csak szgép segítségével tudod bekapcsolni. rizikós különben. persze nagyobb esélye van az instabilitásnak, ha valaki tolja a tweak-eket egymásra, de előfordulhat 1-2 tört alkalmazás, hogy valami miatt befagy. velem talán egyszer fordult elő ez, nem emlékszek már rá, valamelyik játék volt az. újra kellett indítani a telót is, mert nem reagált semmire. egész pályafutása alatt ez volt az egyetlen fagyása. jelenleg meg nekem sincs jb-elve, mert azóta inkább vásárolgattam, meg keresem az ingyenes akciókat.
2013. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!