Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P / HTC 8x Telefon...

Xperia P / HTC 8x Telefon tulajdonsagok? Sürgős!

Figyelt kérdés
Nem Windows Phone Vs Android a kérdésem, hanem maga a 2 telefon közti különbség. Tudom hogy mind a kettő 8 Mpixeles kamerával van felszerelve, de egészen biztos hogy jelentős különbség van valamelyik telefon javára? Illetve több helyen ugy láttam hogy a HTC LTE adat átvitellel is képes dolgozni, mig az Xperia HSDPA. Elég nagy a különbség, ki mit tud erről? Leginkabb internetezésre, emailezésre, nem pedig jatekra hasznalnam. Mihamarabb szüksegem lenne rá. Köszi
2013. aug. 24. 21:14
 1/1 A kérdező kommentje:

Illetve modositanam a kerdest...

valaki magyarazza el nekem a lenti linket a speed és network résznél, mi mit támogat, és milyen sebességgel.

[link]

2013. aug. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!