Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek? (bővebbe...

Milyen mobilt vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig Sony Ericsson Xperia Rayem volt, és most nagyon nincs tippem, hogy mi legyen az utódja.

Szempontok: legalább olyan jó képeket csináljon, mint a régi, jó minőségű, éles kijelző, ami lehetőleg nagyobb, mint 4 ich, erős hardver, bővíthető memória, jó ár/érték arány.

Nem feltétlenül kell androidos legyen, a lényeg az, hogy tényleg csak olyant írjatok, amit érdemes hosszútávra megvenni.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. aug. 24. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Most mindjárt ajánlani fogják a lumiákat, de azokra ne hallgass mert android után nagyon rossz a windows phone. wp csak úgy érdemes venni ha elötte még nem volt okostelód. Árhatárt nem írtál, ami fontos mert így nem tudjuk mennyi kereten belül ajánljunk. Mert mi tudunk 250000 ért is írni telefont ha pl neked csak 70000 ed van rá :)
2013. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem a Lumia 820 ugrott be elsőre! Minden kritériumnak megfelel!
2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen ötösöm lenne...... első
2013. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
amúgy nem halgass az első hozzászólónak, mert én átváltottam windows phone-ra, és nagyon jó döntés volt!!! sokkal átláthstóbb, meg minden az egyetlen hibája, hogy arra nincs olyan sok alkalmazás!!! szóval sztem is Lumia 820, de ha android, akkor xperia P
2013. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#1, miért is?


(Én bevallom, nem volt még Androidos telefonom, de amiket itt és fórumokon olvasok, 10-ből 9 ember, aki Androidról váltott, nem bánta meg! Hogy miért? Mert gyors, megbízható, folyamatosan érkeznek a frissítések és az alkalmazások, és 'nem 12 egy tucat'. Nem mondom, vígan ellennék egy Androidos telefonnal is, mert mindent tudnak, de hiába veszi meg az ember a legdrágábbat, akkor is vannak rendellenes viselkedések... Kíváncsi lennék a Te érvelésedre is, tapasztalatból mondod, vagy te is úgy láttad/hallottad?)

2013. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha wp s telefont veszel akkor sok idő mire megszokod az android után ezért nem érdemes. Én is az Xperia P-t mondanám. Első
2013. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. Persze, hogy volt wp-om sajnos. Én úgy nem írok választ főleg elektronikus eszközök kategóriában, hogy nincs tapasztalatom a kérdés tárgyával kapcsolatban. És ameddig nem próbálod ki az androidot, addig nem tudsz róla semmit, mert Osama Bin Ladenről is tudnak jót írni a neten...
2013. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát a kereteim elég szélesek, és inkább attól függnek , hogy mennyire tetszik a telefon.

És még megjegyezném, hogy nem igazán szeretnék Sony-t. Jó a kamerájuk, az tény, de eddig nagyon sok embertől hallottam negatív visszajelzést, erre jön még rá a saját tapasztalat... :(

2013. aug. 24. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:

HTC?

Én azért nem vennék Lumia-t, mert a barátnőmnek is az van. És nézegettem, hogy jól bejáratott programjaim közül alig van valami a wp marketen.

Ő is sokszor panaszkodik, hogy bezzeg nekem van xy programom, neki meg nincs.

És mivel egy telefon használatának nagy részét a programok teszik ki, így ez eléggé befolyásoló tényező. Nálam mindenképp.


Egyébként szép igényes telefonok a Nokiák meg a rendszer is megbízható és elég jól használható, csak még a wp market van nagyon lemaradva. És amíg az MS benne hagyja a wp-ben a buta korlátozásait, addig sajnos nem is lesz rá fejlesztés.

Aztán lassan már csak a Nokia lesz a wp mögött, mert a többi gyártó fokozatosan befejezi a wp-s telefonok gyártását.

Ezen tények elég elszomorítóak.


A bővíthető memóriáról tudd, hogy a telefon belső tárhelye nem bővíthető és ez eléggé korlátozó tényező tud lenni. Lásd pl: SGS4 low memory(gate) problem.


Számomra ezek alapján és a szempontjaid alapján csak a droid jönne szóba.

2013. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Áh,rosszul fogalmaztam, azt akartam mondani, hogy SD kártyát lehessen bele rakni :)
2013. aug. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!