Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S Advance-ről?

Figyelt kérdés
ezt a telót szeretném majd megvenni, de előtte érdekelne, hogy milyen telefon?? ez alatt azt értem, hogy milyen képeket készít, elindul-e rajta pl. a Temple run2 és az ehhez hasonló játékok? és szerintetek jobb-e az ace 2-nél? :)
2013. aug. 16. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont most válaszoltam meg egy hasonló kérdést. Nem rossz telefon, összehasonlítva az iPhone 4S-sel, a Sony nyert. Tudom, nem ez érdekelt, csak leírtam. :P


1,7 GHz-es proci, 1 GB RAM, 1280 x 720 képernyőfelbontás, 8 megapixel, HD videófelvevés. Én szarabb tableten játszottam durvább játékot is, pl a Shadowgun, Dead Trigger és Need for Speed 2013.


És igen, sokkal jobb az Ace 2-nél.

2013. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
wtf? a galaxy s advance 800x480 felbontás, 768 mega ram meg 1ghz kétmagos( nem 1,7ghz) xĐ
2013. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Totál összekevertem a két telót! Én marha!! Ez Samsung, én meg Sony-ról pofázok.


De a Samsung Galaxy S Advance is jobb, mint a tabletem, amin játszottam a fent említett három játékot. Gyengébb játékhoz pláne megfelelő az S Advance.

2013. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik kijelzője is csúnya nem Super AmoLED s2 is hasonló árban van és a jobb.
2013. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó, ilyet akarok én is venni majd
2013. aug. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Itt van a legrészletesebb leírás a telefonról. Több oldal van, így ez ne kerülje el a figyelmed, hogy lapozgatni kell. :-)

Teszt képek a 4. oldalon vannak, nézd meg őket. Egyértelmű a válasz a kérdésedre, szuper képeket csinál.

Én nekem ilyen telefonom van, abszolút megérte a pénzt és összetehetem a két kezem, hogy szerencséset fogtam ki, nincs semmi baja. :-)


[link]

2013. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! utolsó neked meg külön köszönet!! :D
2013. aug. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!