Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy a Samsung Galaxy S Advance 2 év múlva kapható lesz majd a telenornál?

Figyelt kérdés
Én azt mondanám igen, mert nyár elején jelent meg a Telenornál, mert nyár elején jelent meg a telenornál, és például a Samsung Galaxy Ace 2011 óta még mindig kapható. És még azt is olvastam, hogy sokan keresik a Samsung Galaxy S szintjét, és ez a telefon az, csak vakuval és 1,3 megapixeles előlapi kamerával. Szerintetek?

2013. aug. 15. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a Galaxy s 2 light változata. Csak gyengébb procival és kijelzővel.De a két éves S2 még mindig jobb telefon Az Advancet az üzletpolitika hívta életre,hogy sok verziót kitalálnak "S" jelzővel,hogy prémiumhatást keltsen a teló,de ez csak középkategória. Az igazi prémium az S2,S3,S4, a többinél az "S"csak az eladást akarja növelni.
2013. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként jó telefon. 2 év múlva valószínűleg még fogják árulni,év elején biztosan.Legalábbis a népszerű,megbízható vasak 2 évig maradnak.
2013. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Amig lesznek olyan hülyék akik megveszik addig lesz is árulva.
2013. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hasonlóan szar, mint az Ace, szóval igen, valószínűleg 2015 elejéig fogják forgalmazni.
2013. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1:ugyan akkor a felbontása mindkettőnek, szóval nem mondanám gyengébbnek.

#4:nekem ilyen telóm van, és használtam már Ace-t is, és hidd el, lehet Pistike neked azt mondta, hogy nem jó, de a két telefon közel sin egymáshoz!!


kérdező: szerintem már nem fogják, mivel már nem új most sem, de mivel remek ár-érték aránya van, nem kizárt.

2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Tegnap szabadultam meg tőle, szóval tudom, hogy miről beszélek. 2.3.6-l tökéletes, viszont 4.1.2-vel ritka sz*r.
2013. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!