Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini csatlakozá...

Samsung Galaxy Mini csatlakozási problémák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába teszem fel az USB kábelével /gyári/ a telefonta gépre,nem hoz ki semmilyen ablakot, de még azt sem írja ki hogy új szoftver csatlakozott a géphez.Egyszerűen csak elkezdi tölteni a telefont.Így aztán sehogy sem tudom feltenni a gépre a képeket stb. Meg tudná valaki mondani hogy mi lehet a probléma?

2013. aug. 3. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Bocsi. Mobilról vagyok és mellé nyomtam

Ez esetben egy alternatív megoldással fogsz csatlakozni a géphez. Egy wifi kell hozzá és ez a program:Nézze meg a következőt: "Kies Air" - [link]

2013. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azaz le kell töltenem a google playt és azután már jó lesz?
2013. aug. 4. 14:36
 13/21 A kérdező kommentje:
Most már kiadja hogy csatlakoztatás és csatlakoztattam is, de még most sem tudom hogy hol kénne ennek a gépen megjellenie.nincs az F tárolóban sem.
2013. aug. 11. 14:05
 14/21 anonim ***** válasza:
Pontosabban, ha kérhetem! Milyen csatlakozás? Milyen F tároló?
2013. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogyha most már lehúzom az állapotsort akkor kiírja hogy csatlakoztatatva van az usb.Viszont nem tudom hogy innen már hogyan kell feltölteni a képeket.

Általában /pl: fényképezőgép,pendrive/ úgy szokott lenni hogy kiadja a sajátgépben /ugyan ott ahol a D meghajtó stb. van/ hogy

F cserélhető lemez. Na ha erre a mappára kattintok akkor ki szokta mutatni a képeket,adatokat. De az a mappa ugye csak akkor jelenik meg ha valami csatlakoztatva van.Most viszont akkor sem. Akkor most hol keressem. vagy minek kéne történnie?

2013. aug. 11. 16:40
 16/21 anonim ***** válasza:
Engedélyezted a csatlakozást? Miért nem a wifiset csinálod? Nem biztos hogy ugyanaz lesz a meghajtó neve ám!
2013. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen engedélyeztem , azán kíírta hogy csatlakoztatva aztán meg megint kérte hogy csatlakoztassam.A wifis megoldás meg azért nem jó, mert nincs wifiű
2013. aug. 16. 20:03
 18/21 A kérdező kommentje:
és a gépnek nem kéne valamit jeleznie ha bedugom az usbt? ha csak tölteni is?
2013. aug. 16. 20:04
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyébként rajsta van a memóriakártya be van kapcsolva a hibakeresés be van dugva és mos már megint nem adja ki az állapotsorban azt amit az előbb kiadott
2013. aug. 16. 20:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Nincs internet? Akkor meg minek neked okostelefon? Net nélkül olyan mint a Dallas Jockey nélkül. XD Hogy lehet az, hogy egyszer előjön az USB csatlakozás, máskor meg nem? 2. Lehetőséget látok. Vagy te vagy béna! vagy gyári hibás a mobiltelefonod és akkor szervíz!
2013. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!