Kínai noname trágya klónt ne vegyél. Inkább gyűjts még rá arra a 20asra pár ezret és vehetsz normális Android telefont. Egyébként 20-ért is vannak, csak keresned kell.
2013. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
2/12 anonim válasza:
Nemrég beruháztam egy Goophone X1-re 110 dollár körül mozog, 4 magos 1.2ghz-es processzor 1 giga ram, szóval elég komoly cucc. 1 hónapot kellett várni mire megérkezett, de a készülék tökéletes, semmi problémám nem volt még vele, maximum annyit érdemes megemlítenem, hogy nincs magyar menü, de ez engem például nem is zavar. Teljesítményileg pont ott van mint egy HTC One X
2013. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
3/12 anonim válasza:
Ezeket a kínai noname sz**okat nem ajánlatos megvenni. Ugyan sok a pozitív visszajelzés, hogy király a mobil, meg űberf**za, de ezek csak rövidtávú, átvétel után gyorsan megfogalmazott vélemények. Ócskább kivitel, sérülékenyebb anyag jellemzi őket. Amennyire csak tapasztalatom sugallja, inkább várj egy kicsit vele, gyűjts hozzá még egy keveset és vegyél márkásat.
2013. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
4/12 Komplikato válasza:
"Ócskább kivitel, sérülékenyebb anyag jellemzi őket."
Na ne, pl. a ZTE 100-200USD közötti 2 és 4 magos procis telefonjaiban pont normális IPS kijelző van, míg az árának majd duplájába kerülő "márkás" darabokban meg nem. 200USD-ért már olyat is hozzád vágnak ami 5" fullHD. (Mondjuk szvsz értelme nincsen.)
Ja és a Lenovo nevezetű "kínai gagyi" gyártó Android cuccai is ilyen árban és kijelzőkkel futogatnak. Azért még se nevezném noname-nek.
Ellenben tudnám sorolni, hogy pl. Samu Galaxy széria olcsóbb darabjaiban mennyivel rosszabb a kijelző felbontása, láthatósága, színe, de még az érintés érzékenysége is mint pl. egy ZTE Blade-nek ... többi márkás gyártó olcsó készülékeiről nem beszélve. Anyag használat detto.
2013. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
5/12 Komplikato válasza:
Itt olvasd el a Téma összefoglalót, abból sok minden kiderül
Utána utolsó pár oldalt érdemes böngészni (mi mennyiért kapható most 2-4 magos procival, melyik gyártmánnyal elégedettek, melyiknek van hazai szervize, stb.) utána meg lehet kérdezni ...
Az már kiemelkedő márkának minősül. Nem kell itt arcoskodni, én ezekről a neten árult ócskaságokról beszélek. Akár a Sony-t is említhetnénk, minden s**r Kínában készül, de magyar viszonylatban az ócska dolgok jelentik azt a kifejezést, hogy "gagyi". Szóval nem a ZTE és a Lenovo az, ami kínai, hanem ezek a névtelen hulladékok. Tehát le lehet szállni rólam, nem kell trollkodni, mint mondottam.
2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
7/12 anonim válasza:
Igen, itt most PONT NEM a Lenovo és ZTE márkákról van szó. Hanem a noname klónokról.
2013. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
8/12 A kérdező kommentje:
A Lenovo tudtommal lengyel gyártmány.
Gyűjtögetek még, valóban ez a biztosabb.
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2013. júl. 18. 11:03
9/12 A kérdező kommentje:
És nem!
Megnéztem és valóban kínai a lenovo. :P
A zte készülékek amúgy nem olcsók, van egy ismerősömnek és nagyon dicsérte.
2013. júl. 18. 11:06
10/12 Komplikato válasza:
Az van oda írva 20K körüli kínai dual-sim. Lehet rosszul emlékszem, de említett Lenovo-ból szvsz 2 magos procis dual-sim valami 24K kintről megrendelve. De pont iylen infók miatt érdemes átnézni azt a dual-sim topikot. Másrészt van egy csomó ismeretlen hangzású kínai cucc, amik kívül belül egyeznek egyes akár Lenovo készülékekkel, csak még olcsóbbak, ellenben már "bizonyítottak" azaz lehet róla olvasni milyen negítv és pozitív oldaluk van.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!