Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nehéz a nokia lumia 920?

Tényleg nehéz a nokia lumia 920?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
2dkg. Ez telefonnal soknak szamit, de amugy szerintem a nehez nem itt kezdodik...
2013. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
185 gramm
2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéznek nem nehéz, viszonyítás kérdése. ha először kézbe veszed, annyira nem érzed, csak ha tudod h a többi kb milyen . Ugyanis ha neked van egy 120 grammos telód, akkor valszeg észre fogod venni h másfélszer akkora
2013. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Makoscsiga válasza:

"2dkg. Ez telefonnal soknak szamit, de amugy szerintem a nehez nem itt kezdodik..."

Nem 2, hanem 20dkg!! (Gimis koromban 3 zsemlével megettem ennyi parízert) Szerintem a cérnakarú hipsztereken és a kislányokon kívül senki nem tartja nehéznek.

2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, koran volt meg. :'D
2013. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is direkt megtapiztam a nokia székházba, nem tudom mit rinyálnak,130grammos 5800ám után kaptam a 820ast tesztre, én szinte semmi különbséget nem érzek..180gram meg 130 gramm közt azért a különbséget megmondani..meg dimenzionálisan is másabb mint a többi telefon (teszem azt egy 5 colos tepsi)

nekem nem nehéz sőt..

2013. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Makoscsiga válasza:
Vasárnap veszek egyet. Remélem sikerül megmantenem a Nokiát ezzel a vásárlással! :)
2013. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nokia-t mar nem kell megmenteni, megoldjak valahogy. Igazan nagy sz*rban a HTC van most.
2013. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, nagyon nehéz. Kisgyermekeknek tiltják is a játszást vele, mert ha leejti és ráesik a lábára, eltöri. Ha valaki 5 percig ezen netezik, akkor célszerű sétapálcát vinni magával, hogy feltámaszthassa, de ne laza talajon, mert percenként akár 10-15 cm-t is süllyedhet a pálca bele a talajba, annyira nyomja le a telefon. A forgalmazó csak külön megerősitett polcokon tárolja, és targoncával hozzák ki a vevőnek.
2013. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!