Nokia lumia ropog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy a nokia lumia 900-as telefonom kijelzője a keresés gombnál ha erősen megnyomom a szélét a kijelzőnek, akkor ropog. Ez kb 3 napja kezdődött. Ma reggel azt tapasztaltam, hogy ugyan ezt csinálja fent is. Ugyan úgy a jobb oldalán. Ez engem nagyon zavar, mert 2 hónapja kaptam a telefont. Meg úgy alapból is, ne ropogjon.

Szerintem a munkám miatt lehet, mert a nadrág zsebembe volt a telefon, és párszor a kocsi ajtóval megütöttem a zsebemben a telefont, amikor becsuktam az ajtót.

Valakinek van-e ilyen gondja. És ha van, akkor hogyan szüntette meg a ropogást.

Előre is köszi a választ.



2013. júl. 5. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy annyira megütötted a telefont, hogy valami kis tartópöc(k)ök letört(ek), amik a képernyőt tartják/támasztják. Ezt csak cserével tudod orvosolni szerintem, de remélem, hogy sikerül máshogy is megoldani!:) Nekem volt 900 és 920 is, nem tapasztaltam ilyet. Pedig egyszer a 900-ast elég csúnyán leejtettem.:/
2013. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fas za. Hát nem örülök neki. Viszont amit írtál nekem is járt a fejembe. Egy ismerősöm azt is mondta, hogy lehet a nagy meleg miatt van. A műanyag burkolat kitágult. Az üveg panel pedig mozog benne. Bár szerintem ilyen nem hiszem, hogy előfordulhatna. Na ez van, majd lesz vele valami. Ha simán tapicskolok a kijelzőn akkor nincs semmi gond. De ha erősebben megnyomom, akkor bizony ropog...
2013. júl. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!