Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb az előfizetéses...

Melyik a jobb az előfizetéses mobil vagy a feltöltőkártyás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs különbség a kettő között. Az előfizetésesnél egy havi fix díjnak megfelelően telefonálhatsz, melyben bizonyos kedvezmények vannak. Ha túlléped azt a bizonyos összeget, akkor a fennmaradó díjat is kiszámlázzák. Előfordul olyan is, hogy nincs hűséged díjcsomagra, szóval annyit fizetsz számlán, amennyit telefonálsz. A feltöltőkártyás előfizetésnél pedig annyit telefonálhatsz, amennyi pénzt a telefonra töltöttél. Ez főként gyerekeknél jó, mivel nem tudnak a végtelenségig telefonálni.
2013. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ, hogyan és főleg mennyit használod a telefonodat. A feltöltőkártyánál macerás dolog, hogy kapsz egy SMS-t, hogy már csak pl.600 Ft-od van, akkor valahol fel kell tölteni. Előnye viszont, hogy akkor töltöd fel, amikor van rá pénzed. Ha előfizetéses vagy, minden hónapban meghatározott időpontban be kell fizetned a számlát és az előfizetésben nincs egy fék, hanem annyit használod, amennyit akarod és csak akkor lepődsz meg, amikor jön a számla. Azt javaslom, hogy a használat jellegét, anyagi lehetőségeidet mérlegeld pro és kontra és ezek alapján dönts.
2013. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg igényektől függ kinek melyik a jobb.


Feltöltő kártyásnál, ahogy írták, neked kell x összeggel tölteni, általában jóval magasabb percdíjak vannak, de igazából mai világban könnyen feltölthető netes bankon keresztül. Inkább azoknak való akik keveset telefonálnak, mert nincs alap díja.


Előfizetősnél fizetsz egy alap díjat, ami többnyire lebeszélhető, ezen felül meg kiszámlázzák a túlforgalmat. De igazából elég sokféle van belőle, más más percdíjakkal, és kedvezményekkel.

2013. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne felejtsétek el, hogy van olyan díjcsomag is, ami a kettőt ötvözi!
2013. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem fun díjcsomagom van. 1700 forint havonta és erre lehet később tölteni domino kártyával.
2013. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És ott a Telenor Limit díjcsomagja is. 3090 a lebeszélhető havidíj és utána lehet feltöltőkártyával is tölteni.
2013. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem telefonálsz sokat és olcsobban akarsz nagyobb netet és telekomos vagy akkor feltöltös a megfelelö.


Pl én. Havi 3ezerböl meguszom ugy h még telefonálok de én nem sokat. 500mb net lassitással ha lejár


Elöfizusan meg 5ezret fizettem minden honapba 200MB nettel ott is csak lassitották haa lejárt.


Tehát ez nekem hasznosabb a feltöltökártyás. Te döntsd el nézzz utána. És gondolkodj el h mit adnak mennyiért és h meennyit telefonálsz átlagban egy honap alatt. Telenor oldalán nézegesd a csomagokat'

2016. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!