Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a képernyő védő fóliák...

Ezek a képernyő védő fóliák mennyit érnek?

Figyelt kérdés

Védenek a karcolás ellen? És ugyan-olyan érzés a telefont nyomkodni?

Mert tiszta por lesz az érintő kijelző, és gondoltam, hogy szerzek rá ilyen képernyő védő fóliát.

Az nem lesz poros?



2013. jún. 2. 19:00
 1/3 Patyip válasza:
Véd a karcolás ellen, de kb. 1-2 hónapig jó mert utána bepárásodik allul és feljön.
2013. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a karcolások ellen véd, nekem már fél éve rajta van a telefonomon, még nem vált fel, ugyanúgy reagál az érintésekre mint nélküle.
2013. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyet veszel. Ebay-en akár 3-5 darabokat kapsz 500 forintért, de vannak olyanok, amiből darabja 5000.

A komolyan nagyon védenek a karcolás ellen, illetve örök garanciát kapsz rá, ha bármi van vele kapsz egy újat. Vannak olyanok, amik inkább az ujjlenyomatok és ilyesmi koszolódások ellen védenek, de azok is ennyibe kerülnek.


Én vettem egy olcsót ebay-ről, mert nem akartam elsőnek 5000-ret kiadni, hogyha jó az olcsó is, és a kép minőségét nem nagyon rontja, viszont elég zavaró tud lenni, mert más az érzése.

2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!