Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most már sokadszorra fordul...

Most már sokadszorra fordul elő : Csörög a VEZETÉKES telefon, én felveszem, de teljes csönd, nem szól bele senki, még egy nesznyi zaj vagy sercegés sincs. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Általában délelőtt szokott előfordulni, most viszont pontban 2-kor volt, de amúgy nem szoktam figyelni nagyon. Csörgött rendesen a vezetékes telefon (mármint otthoni, de nem az a fullra zsinóros típus, van benne aku), én felvettem, de tényleg szó szerint csönd volt. És ez már ráadásul vagy 10.×-e!!!

Mi a franc miatt lehet ez?!? Ráadásul én úgy veszem észre, hogy a család többi tagjánál ez nem szokott megtörténni, most is otthon vagyok egyedül.


SciFi-s humbugok vagy összeesküvés elméletek NEM érdekelnek, de ha valaki elfogadható magyarázattal tudna szolgálni erre - pl. szolgáltatóhiba, vagy ilyesmi -, az már _tényleg_ érdekelne (így a sokadik eset után)! Előre is köszönöm!



2013. máj. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg pont a telefonbetyárokra nem gondoltál?
2013. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ide gyere panaszkodni hanem a szolgáltatódhoz. Ő adja a drótba a vonalat.
2013. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mint írtam, TELJES a csönd. Ha valóban rétrejött volna valamilyen normális kapcsolat - a normális alatt azt értem, hogy egy másik fél tárcsázott, tud róla és valóban ott van - akkor a hétköznapi tapasztalataim szerint ha MÁSNAK nem is, de elektonikus alapzajnak kéne ott lennie. Meg mondjuk ha ott lenne valaki a vonal túloldalán, szerintem apró neszekből azt is meg lehetne hallani.


Vagy netán lehetséges valakit így felhívni, hogy még a készülék sercegését sem hallom?! Vagy ez a telefonkészülék hibája lenne?!

Utóbbira alapból nem gyanakodnék, mert ezen kívül semmi gond nincs vele, nap-mint-nap használjuk -- igaz, a hívások fele reklám, és már nagyon unják a szüleim és mi is. :\

2013. máj. 21. 15:22
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ne ide gyere panaszkodni hanem a szolgáltatódhoz. Ő adja a drótba a vonalat."


Ez kérlek szépen sajna nem az én, hanem a szüleim kompetenciája, de mivel a közelükben kb. sose fordul elő ez, és mint írtam ezen kívül az égvilágon semmi probléma a készülékkel, úgy veszik, hogy minek bejárni a szolgáltatóhoz ... és valamilyen szinten érthető, hogy nem akarnak "feleslegesen" ugrálni és "balhézni" a szolgáltatónál.


Csak mivel én ezt meg már kicsit meguntam, és kezd furcsává válni, ezért szeretném tudni, hogy mi okozhatja a hibát.

Vagy esetleg van itt másvalaki, akivel már ugyanez előfordult???

2013. máj. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!