Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a ZTE Kis...

Mi lehet a baja a ZTE Kis plus-omnak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ha netezek és pl belépek a facebook-ra vagy twitterre, vagy tumblr vagy bárhova egyfolytában azt írja ki hogy összeomlott az alkalmazás..és kilép az egészből. Néha meg már hogy az egész android rendszer és kikapcsol...pedig még egy éves sincs a telefon. Meg tudnák szerintetek csinálni? vagy végleg ezt fogja csinálni és dobhatom ki ?:/

2013. máj. 21. 14:05
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ilyen telefonom van, és - bár nem ezeket a hibákat produkálta, mint a tiéd - az enyém sem működött rendesen. Elvittem a T-Mobile szervizbe, mivel az első alkalommal nem tudtam bizonyítani a hibát egy programfrissítést kapott a telefon, de kb. egy hónapja is elromlott, akkor meg tudtam mutatni, hogy mi a baja, és szó nélkül kaptam egy teljesen új készüléket, ami azóta jól működik. Ha még nem járt le a garancia, akkor szerintem vidd vissza a telefont, igaz nem egy drága dolog, de akkor sem érdemes kidobni még ennyi pénzt sem az ablakon.

2013. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!!:)
2013. aug. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!