Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungot vagy iphonet melyik...

Samsungot vagy iphonet melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Egy normalis telefont akarok venni de nem tudom melyiket lenne erdemesebb megvenni iphone5 vagy galaxys3 vagy galaxys4???
2013. ápr. 24. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A Galaxy S4-et egyáltalán nem érdemese venni, semmi olyan feature nincs benne ami miatt érdemes lenni annyi pénzt kiadni rá(,csak mind értelmetlen dolgok mint pl.8 mag), és még ráadásul így is akad attól függetlenül hogy ilyen-olyan csúcsteló és mindenki elájul ha meghallja hogy ESSZ NÉGY. Még az LG csúcstelóin is gyorsabb az android mint a samsungoknál. S3 áráből pedig kijön egy nexus 4 ami minden téren veri az S3-at. Ha iPhone-t szeretnél várd meg az 5S-t mert az 5 már gyenge.
2013. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Illetve az S4 alternatívája árban az Asus Padfone Infinity, "tudásban" pedig sokkal jobb. #11-es voltam.
2013. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Majd, ha kintlesz az s? akkor majd lesz normális tapasztalat is. a készülékkel kapcsolatban. Nem tudom hogy csináltatok de mikor az s3-at nyomkodtam, nem laggolt.
2013. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 dirtboy ***** válasza:

/Nem kevered te véletlen össze a Nexus4-el, vagy az Xperia Z-vel az üveg borítást?/

haver legalább nézz utána mert marhára nem tudod melyik telóról van szó ezek szerint,mobilarénán is le van írva hogy üvegborítás de ha csak képet nétel róla már látni.

egyébként nem keverem mivel optimus G telóm van.

[link]


/Ugyanolyan (ahogy te írtad) "fos" az anyaghasználata, mint az S3-nak, mivel azt másolták./

az kéne még.

ma pl úgy jellemezték mikor haver kezébe fogta hogy olyan mint egy iphone.

javaslom vegyél a kezedbe egyszer egy G-t.utána kineveted majd az s3 műanyag borítását.


/Az a 200 pedig le fog menni gyorsan 150-re./


150re?

öcsipók 126ért vettem a G-t.


/Én a szoftver miatt nem vennék LG-t, mert nem bizonyították még, hogy tudnak szoftvert frissíteni rendesen./

ezen jelly bean 4.1.2 van és ku rvára nem érdekel hogy mikor kapom az újat mert még ezt sem nagyon lehet kihasználni,akadni meg mint írtam nem akad így hát miért kéne hogy érdekeljen hogy mikor kapom az újat?

ez csak valami mánia az embereknél hogy jaj az újat jaj az újat minél gyorsabban mert akkor leszek menő vagy f asz tudja.

érdekelne hogy mikor kapnék újat ha ICS lenne rajta de így hogy eleve jelly bean el adják így nincs miért aggódni szerintem.

2013. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"haver legalább nézz utána mert marhára nem tudod melyik telóról van szó ezek szerint,mobilarénán is le van írva hogy üvegborítás de ha csak képet nétel róla már látni.

egyébként nem keverem mivel optimus G telóm van. "

Ja, bocsánat, a G Pro-val én kevertem.. :) Az viszont tényleg másolat. Ez egy Nexus 4 másolat. :D


"ma pl úgy jellemezték mikor haver kezébe fogta hogy olyan mint egy iphone.

javaslom vegyél a kezedbe egyszer egy G-t.utána kineveted majd az s3 műanyag borítását. "

Szóval akkor menőnek érezted magad.. :D Engem nem érdekel az anyaghasználat, mivel nem kiállításra viszem a telefont, és így ha gagyi a műanyag, akkor az azt jelenti, hogy olcsóbban juthat hozzá az ember. Végülis.. xD Kár, hogy ahova járok megnyomkodni telefonokat, nincs kint csak az Optimus L9. Egy üveg borítás jó, csak szerintem az a baj vele, hogy ugyebár üveg, aztán ha cserélni kell.. Vagy te is veszel hozzá 1 vacak 2000ft-os szilikon tokot.. :D Aztán akkor már igen mindegy, hogy miből van a hátlapod.


"150re?

öcsipók 126ért vettem a G-t. "

öcsipók :DDD


Az LG lockscreen-je tetszik, jobb, mint az a vizes feloldás. :D

Nem. Ez nem mánia. Haverom is ezt hajtogatta, hogy húú, minek új szoftver..? Mert android 2.3-al elvolt. Számára az volt a tökéletes. De miután vett egy másik telefont, bevallotta, hogy tényleg jó dolog a frissítés. Azóta várja a Jelly Bean-t.. :D

Igaz, a jelly bean már eléggé használható. Az én telefonom gyárilag JB-vel jött ki, és azzal tökéletesen muzsikál, nálam sem laggol. Fél év után kiismertem eléggé. :) Igazából én úgy vagyok vele, hogy az idei és a tavalyi csúcsmodellek már a rendszer miatt is, és a hardver miatt is simán használható, szóval igen mindegy, hogy ki mit vásárol, megbánni nem fogja. :D

2013. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 dirtboy ***** válasza:

/Szóval akkor menőnek érezted magad.. :D Engem nem érdekel az anyaghasználat, mivel nem kiállításra viszem a telefont/


nem nem érzem menőnek magam azért ne feledjük hogy telefonokról van szó nem Lamborghinikről.

csakugyan büszke vagyok rá hogy ilyen telót /készpénzre/ megtudtam venni de ennyi,én elégedett vagyok vele belülről is és kívülről is ez a lényeg.

én szeretem ha jól is néz ki és ez az üveg ez nagyon ütős.

képeken sajnos nem látszik mennyire is jól néz ki a teló ezért is mondom hogy nézz egy ilyet meg élőben és még jobb ha kezedbe is fogod.

sokkal jobb fogni mint pl egy xperia s-t vagy bármi műanyag hátlapú telót.

az hogy nem kiállításra viszed szerintem nem ok arra hogy ne adj a minőségre.

ennyi pénzért én elvárom hogy jó anyaghasználat legyen.

te sem örülnél gondolom ha az új s5os Audid trabant anyagából készülne.


nexus 4 utánzat?

ez igaz is meg nem is.

csakugyan kicsit nexus 4utánzat de ez jobb mint egy nexus 4.

a nexus csakis a frissítések terén jobb a g től.

egyébként meg csak 16gb os és fele annyi ram is van benne valamint a képernyője is rosszabb mivel nem a képernyő alatt vannak a gombok hanem a képernyőből vesznek el hasznos felületet.

optimus G fórumon pl egy nexus 4 tulaj orba szájba cserélni akar G re de nincs az a hülye G-s aki oda adná egy nexus 4ért.

egyébként az lg most próbál feltörni,eddig elég jó úton halad,nyeresége is bőven megnőtt és egyre jobb telókat dob piacra szóval az hogy régebben le volt maradva a frissítések terén egy dolog de szerintem nem kéne most is ebben még biztosnak lenni.

ez majd később fog kiderülni.

2013. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Iphoneee!!!
2013. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"a nexus csakis a frissítések terén jobb a g től.

egyébként meg csak 16gb os és fele annyi ram is van benne valamint a képernyője is rosszabb mivel nem a képernyő alatt vannak a gombok hanem a képernyőből vesznek el hasznos felületet.

optimus G fórumon pl egy nexus 4 tulaj orba szájba cserélni akar G re de nincs az a hülye G-s aki oda adná egy nexus 4ért."

Hát te aztán eléggé el vagy tájolódva barátom, a nexus 4 sokkal jobb mint a G. 16 Gb bőven elég annak aki nem szemeteli szét a telóját minden hülyeség app-al Ugyanannyi ram van benne, a képernyője is van olyan jó mint amilyen a G-nek van, a

2013. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az meg hogy a navigombok elvesznek értékes helyet a képernyőből aztán h.lyeség felsőfokon.Amúgy meg a nexus 4 sokkal tovább lesz támogatva szoftverileg, sokkal gyorsabb is mert tiszta android van rajta.
2013. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az optimus G meg drágább mint a nexus 4, ezért nem akarják elcserélni de ha a dolgok mögé nézel a nexus is van olyan jó mint a G, sőt.
2013. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!