Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungot vagy iphonet melyik...

Samsungot vagy iphonet melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Egy normalis telefont akarok venni de nem tudom melyiket lenne erdemesebb megvenni iphone5 vagy galaxys3 vagy galaxys4???
2013. ápr. 24. 21:47
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kerdest egy akartam irni h iphone vagy a samsung jobb:-)
2013. ápr. 24. 21:49
 2/23 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem számít akkor SGS4 vagy iPhone 5.

És mindkettőnek van hátránya/előnye, és nem fogom már megint felsorolni őket, döntsd el kell-e a nagyobb kijelző, és melyik OS tetszik jobban.

Egyébként HTC One jobb bármelyik Samsung-nál.

2013. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Iphone!
2013. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyikse. Egyáltalán nem érik meg az árukat.
2013. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

S4 talán. Megéri az árát, mert ü

minden idei csúcsértékék 200 körül fog startolni. ebbe pedig van extra dolog is.

2013. ápr. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
mik azok az extra dolgok?(csak hogy tisztán lássunk :D)
2013. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 dirtboy ***** válasza:

vegyél egy optimus G-t,nem fogsz csalódni

veri az s3at simán,az s4től kikap viszont az s4 baromi drága nem ér annyit és anyaghasználata is egy fos.

az iphone 5 előnye a gyors oprendszer de igazából a G-t sem igen fogod megakasztani,villám gyors,anyaghasználata üveg elől hátul szóval elvész teljesen az iphone minden előnye.

1 hátrány van ha nevezhetjük annak mégpedig hogy szolgáltatónál nem kapni.

2013. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Úristen.. többet nem használom a swype-t írásra.. :D egy mondatot leírtam vele, és azt is hibásan írta le..

A szem követés, a kesztyűben érzékelés(ehhez pedig tartoznak az extra dolgok, amit Note 2-vel csak ceruzával lehet megcsinálni). Talán csak csekély részét használja az ember belőle, de én pl. pár feature-nak hasznát veszem.

Tudom, az LG lemásolt pár s3/s4-es dolgot.


#8

Nem kevered te véletlen össze a Nexus4-el, vagy az Xperia Z-vel az üveg borítást? Ugyanolyan (ahogy te írtad) "fos" az anyaghasználata, mint az S3-nak, mivel azt másolták.

Ezekszerint az S3-at meglehet akasztani.. Ha azt meglehet, akkor a G-t is ugyanúgy, mivel a microlag-ok mindenhol jelen vannak Androidéknál. Nálam csak akkor szokott előjönni, ha telepakolom szeméttel a telefont.

Az a 200 pedig le fog menni gyorsan 150-re. Anno a Note 2-vel is ez volt, hogy 200-on kezdett, és pár hónapra rá lement az ára szépen. Most pedig 150-nél jár.

Én a szoftver miatt nem vennék LG-t, mert nem bizonyították még, hogy tudnak szoftvert frissíteni rendesen. A Samsungról példát vehetne pár gyártó, mert minden vackot kiadnak, és jön rá a JB..

2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9


Nexus 4 egyáltalán nem akad, nincs jelen a microlag. Ez még talán HTC One-ról mondható el, azt se láttam még egy videón akadni, de úgy még nehéz véleményt mondani, hogy csak videókon láttam.

SGS4 viszont rendesen akad.

2013. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!