Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola telefonhoz lehet...

Motorola telefonhoz lehet kapni sztereo headset -et?

Figyelt kérdés

Motorola V360-am van, a gyári headset amit kaptam hozzá, csak egyszáras, egy füldugója van csak.

Keresgéltem a neten egy csomót, de a Motorolákhoz csak ilyeneket dobott ki.

Tudtok-e esetleg sztereó headsetről?

Ha vennék micro jack (vagy valamilyen megfelelő jack) átalakítót hozzá akkor már más fajta headset is jó lenne? (pl. Nokia, Samsung, stb...)

Vagy van olyan headset ami nem is telefonfüggő, univerzális?

A headseteknél csak a csatlakozó típusa ami meghatározza, hogy mely készülékekbe jó?


A segítséget előre is köszi!


2009. szept. 24. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
v360-as telón is van kis jack csatlakozó, mellesleg lehet venni hozzá, én is vettem tavaly, akkor az eredeti dobozos volt 5700 forint, az eredeti zacskós 4500, és volt többféle utánzat 1500ft-tól... vatera.hu-n most is rengeteg van usb-s, és jack-es csatlakozójúból is. Nem beszélve a bluetooth-ról...
2009. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál.


A bluetooth-os nekem ki van lőve.

Zenehallgatásra akarom használni és nem telefonálásra, ezért is kellene két füldugós, sztereo.


5700 ill. 4500 Ft azért nagyon sok érte.

A vaterát néztem, de ott meg ami van szinte mind csak mono azaz egy füldugós. A sztereo Motorola headsetek pedig nem jók a V360-hoz.


Az USB csatlakozó megint nem jó, mert nekem jack csatlakozója van. Nem is tudom pontosan, hogy mekkora 2,5 vagy 3,5.

Te tudod mekkora?


Szóval ezek után van-e valami tipped?

2009. szept. 26. 16:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Én ma vettem egy sztereó rádiós headsetet a V360-omhoz.

Ha rádiót hallgatok akkor mindkét fülhallgató tökéletesen működik, viszont ha zenét hallgatnék akkor csak az egyik.

Mi lehet az oka?

2009. szept. 30. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszat adtak el neked! Mert mindkettőnek működnie kéne
2010. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!