Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van most? Ha...

Milyen telefonod van most? Ha arra cserélhetnéd, amelyikre csak akarod, melyik mobilra cserélnéd?

Figyelt kérdés
Az nem számít, mire lenne pénzed és mire nem!

2013. márc. 15. 20:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lumia 610 van. Bár meg vagyok vele elégedve, de a játék kedvéért lecserélném Lumia 920-ra. :)
2013. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo van most, és egy Xperia Z nem lenne rossz váltás :D
2013. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
5-ös vagyok, nem szeretnék okostelefont a baba mellé mert nem hiszem hogy annyira jó, ha teljesen rá van kattanva egy ilyen kütyüre. Ismerősöm kisfia egy éves, megőrül az iPhone-ért ha meglátja. Persze csábító az iPhone, mert szeretem, jól működik, meg vagyok vele elégedve, de nem hiszem, hogy lenne értelme egy olyan telefont vennemm amit max 30%-ban ha ki tudok használni...
2013. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

5-ös, ezen ne aggódj, a gyerekek MINDEN telefonért meg vannak őrülve, hiszen az érdekes, annál inkább hogy általában nem adják oda nekik :D ettől csak még izgibb lesz :D a gyereket az meg nem érdekli hogy az milyen fajtájú telefon, csak lehessen nyomogatni meg tapizni :D


a kérdésre válaszolva: samsung galaxy mini 2-m van, és nem kéne semmi hiperszuper cucc, mert úgyse használnám ki :D max egy ace 2-t elfogadnék :D de nem kell nekem csúcstelefon csak azért hogy legyen :DD

2013. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Előző, 5-ös vagyok és hát igen a másik ok, hogy a gyerek mellett nem instagramozni vagy játszani akarok az iPhone-omon hanem a kicsivel foglalkozni. :) Nem hiszem, hogy nagyon sokat használnám, egyébként szeretem de nem akarom a saját szívemet sem fájdítani... Hát igen, az anyaság lemondásokkal jár... :D De a viccet félretéve, nem vagyok olyan típus aki csak mutiba akar iPhone-t, feleslegesnek tartom, a kicsi mellett nehéz felvenni, belenyúl, leeszi, leejtem, stb. Szívem szerint egy Nokia 3310-est vennék, olyan volt a legelső mobilom és jaj de mennyire szerettem! :)
2013. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%
Galaxy SIII-mam van és mihelyt kijön az S4 le is fogom cserélni rá.:)
2013. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Emberek ***** válasza:
jelenleg egy nokia x2-00, és egy xperia tipora, vagy u-ra. És nem kívánok jobb telefont!
2013. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Samsung Galaxy Acem van én megelégednék egy Sony Xperia P-vel ha az alsóbizbasz nem jönne le róla.
2013. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Józsi85 válasza:
HTC Amaze 4g-m van és csak egy HTC One-ra cserélném.
2013. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 amcsih ***** válasza:
huawei u8500-am van és szeretnék egy Samsung galaxy s4-et és egy sony xperia z-t..oh, dejolenne :)
2013. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!