Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cyanogenmod 10.1 (Android...

Cyanogenmod 10.1 (Android 4.2) Mit jelent? A Többi lent?

Figyelt kérdés
Nemrég Rootoltam Telom (SE Xperia Mini Pro (SK17I)) és nem rég kóstoltam bele ebbe a ROM témába.. Igaz a Flashtoolal való Rom felrakás az már megy..De Találtam is fórumokat hogy lehet felrakni CWM recovryvel ROMOKAT (a CWM már meg is van) de pl nemtom hogy az hogy Cyanogenmod 10.1 (Android 4.2) az az hogy csak 4.2-es Androidra lehet felrakni a ROMot vagy pedig ha bármilyen jelenlegi Romra felrakom ezt a Romot akkor alapból a Rom 4.2-es Andridot Rak rá ?

2013. márc. 9. 21:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

a program ezeket a Sonykat tudja nyitni:


Only for Xperia:

Mini

Mini Pro

Active

Live with Walkman

Ray

Arc

Arc s

Neo

Neo v

Play

Pro


Majd elfelejtettem hogy a nyitás előtt kártyafüggetlenítsd a telefonodat,mert a fastboot mód csak így fog működni.A service menüben a bootloader unlock allowed résznél a nagy NO -ból YES lessz ha függetleníted.

2013. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
THX...ezzel menni fog Fastboot mode nélkül is ?
2013. máj. 20. 01:10
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és YES lesz és ugy lesz fastboot..is ahan akkor ingyenes megoldás nincs...:( de legalább tudom mit kérem névnapomra...:) :D
2013. máj. 20. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!