Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok telepíteni a...

Zámbó György kérdése:

Hogyan tudok telepíteni a huawei Ascend g300-ra?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni abban,h édesapám kapott egy ilyen telefont. Első ránézésre elégé tetszik nekem is. Nem vagyok otthon az android világában,ezért tennék fel pár kérdést.

hogyan tudok rá telepíteni navit és játékot? Maga a menete,mit hová másoljak.

valamint erre a telefonra melyik lenne a legjobb navi?Lehetőleg ingyenes.ami benne van annak a minősége mikor tájékozodom pl melyik ház a mienk nem épp a legjobb.Tudom valaki most furcsán nézz mert keni vágja,de én ebben a világban nem vagyok otthon. Előre is köszönöm szépen


2013. febr. 12. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Telepítés:


1) felmész telefonról vagy gépről a Google Play-re, kiválasztod ami tetszik és rámész a telepítésre

2) ha van valami konkrét cucc amit keresel (mondjuk példának legyen Temple Run) akkor rákeresel Google-n, hogy Temple Run 2 apk (apk az kb olyan, mint Windows-on az exe), aztán azt rámásolod a telefonra, és telefonról egy fájlkezelővel (Total Commander, ES File Explorer, Astro, stb.) telepíted (szimplán fájlkezelőből rámész a fájlra, aztán kihozza, hogy telepítés). Ehhez engedélyezni kell az ismeretlen forrásból való telepítést, vagy valami ilyesmi, de ha ez nincs engedélyezve akkor majd alapból be fogja hozni ahol ezt megteheted).


Legjobb navigáció: iGO, nem ingyenes, de letölthető aztán használható teljesen egyszerűen, nem kell hozzá semmit sem hackelni, ez az Android szépsége.

2013. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Így már egyszerűbb. Köszönöm még egyszer

Kellemes napot kívánok

2013. febr. 13. 12:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sikerült. Nem is olyan vészem mint elsőnek gondolja az ember
2013. febr. 13. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem vészes, az a gyártók célja, hogy minél szélesebb körben vegyék a mobilt, azt meg tudják, hogy ha egy fél éves tanfolyamot kéne elvégezni minden egyes beállításhoz, mert olyan bonyolult akkor csak nagyon kevés ember használná. Az egyszerűség a cél.
2013. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha már működik a Huawei,akkor ideje a nokia 2323c-t t-mobile-á, azaz függetleníteni valahogy, Még keresgélek,hogyan is kell
2013. febr. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!