Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? Indoklást...

Melyiket vegyem meg? Indoklást is ha lehet

Figyelt kérdés

alcatel ot995

one touch s

lumia 800

vagy mit ajánlotok?



2013. jan. 28. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el magad.

Indoklás: légy önálló.

Tudd mit akarsz.

Szerezd meg.


Amúgy én nokiát vennék de ez a wines szarság engem megöl.

A másik kettő meg ugyanaz. Touch S = OT995

2013. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elöbb döntsd el hogy android vagy wp kell, utána mond árkeretet és utána beszélhetünk.
2013. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Android: Nyílt, átszabható rendszer, sok alkalmazás.

Windows Phone: Zárt, korlátozottan átszabható rendszer.

Fő különbségük ebben mutatkozik, így fontos tudnod mit akarsz, egy megbízható naprakész telefont (WP) vagy egy olyat amin bármit átszabhatsz, akár rendszert is cserélhetsz rajta, teljesen egyedivé teheted (Android).

Ha már tudod, a márkát, felszereltséget, árakat kell megszabnod.

2013. jan. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni még, hogy azért az Android rendszer nagymértékű átszabásához szükséges némi informatikai előismeret is, bár internet találni rengeteg -akár magyar nyelvű- leírást, amit követve akárki el tud végezni módosításokat, pl. én is a nulláról kezdtem, de segítséggel sikerült magam igénye szerint tovább optimizálni Androidos telómat.
2013. jan. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!