Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini gyári...

Samsung galaxy mini gyári rom? SOS!

Figyelt kérdés
A Sammobile-nál letöltöttem egy tar.md5 kiterjesztésű fájlt és a tass.ops-ot és felraktam a mobilra, mivel CM10 volt rajta eddig.Addig eljut hogy behozza a samsung logót de utána újra indul, az újraindulások között mindig kb. 2-3 perc van.Légy szíves segítsetek mert így már a CM10-et sem tudom visszarakni!

2013. jan. 25. 17:24
 1/4 anonim válasza:
Igy vagyok en is csk nkm meg ujra se indul hanem megal
2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jimmy 12 válasza:

tessék:

[link]

innen szedd le azt ahova ez van irva: S5570XWKAB 2.2.1 Froyo 2011 Jan DOWNLOAD DOWNLOAD DOWNLOAD MULTI-CSC-OXXKAA

sztem utána már tudod hogy odinba mit hova kell :D

utána ajánlom hogy frissitsd a kiessel nagyon jó lesz (2.3.6)

kicsit más mintha odinnal frissitenéd :)

bocs csak a hotfiles linket nem engedte mutatni :D

2013. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 29. 12:07
 4/4 anonim válasza:

Ez a legegyszerűbb:


Miután fölraktad kapcsold ki a mobilod és kapcsold be recovery mod - ban ( nyomd hosszan egyszerre a home gombot és a power gombot ) aztán a hangerőgombokkal navigálj a " wipe data / factory reset "opcióra és válaszd ki a homegombbal aztán menj a " yes " -re. Ha lefutott a hangerőgombokkal navigálj a " wipe cache partition" -ra. Ha végzett menj a " test redbend fota[FS] " - ra . Futtasd le és utána menj a " reboot system " - re.


KÉSZ!

2014. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!