Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy nem vagyok...

Miért van az, hogy nem vagyok elérhető már két napja és én sem tudok visszahívós sms-t küldeni?

Figyelt kérdés

Először azt hittem,hogy a telefonnal van baj,de nem,mert már egy másikban is kipróbáltam és abban sem működött!


Légyszi segítsetek,mert ez így nem állapot,hogy egyszerűen nem tudnak telefonon elérni és én se senkit!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. aug. 27. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

nem lehet h lejárt a sim kártyád? ha igen,akkor ujat kell venned,a régit már tudod használni.

ha egy évig nem töltöd fel a kártyád,akkor lejár a sim kártya és se téged nem tudnak elérni,és te se tudsz telefonálni

2009. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de nem ez az oka,mert a kártyám csak valamikor decemberben jár le!

Kérlek,hogy segítsetek!

2009. aug. 27. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a T-mobile-sok tudnak nem lehet hogy váltottál?
2009. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem váltottam,egyszerűen csak nem lehet elérni:S
2009. aug. 27. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni a szolgáltatót (persze egy másik telefonról.) Legyen nálad a szerződésed, és a kódjaid. Akkor nem tudják nézni, hogy mi van a kártyáddal. Lehet, hogy meghibásodott. Akkor be kell vinned oda ahol vetted, ha garanciális, akkor csináltatnak egy másik simkártyát.
2009. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!