Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DPS dream 9 root hiba?

Livisz kérdése:

DPS dream 9 root hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én ezt az utasítást találtam:

1. Beállítások-Biztonság-Eszközfelügyelet-Ismeretlen források pipa be!

2. Beállítások-Fejlesztői lehetőségek-USB hibakeresési funkció bekapcsolása!

3. Android SDK letöltése, "Google USB driver" csomag telepítése!

3.2 Root_with_Restore_by_Bin4ry_v18 Letölt, kicsomagol:


[link]


4. Eszköz csatlakoztatása, (DPS 9, a Win7 nem tudja automatikusan telepíteni a drivert!) - Eszközkezelőben megkeresni az egyéb eszközök között "android" elnevezésű felkiáltó jeles eszközt:

- illesztőprogram firssitése

- illesztőprogram keresése a számítógépen

- választás a számítógépen található illesztőprogram-listából

- saját lemez - tallózás (keresd meg az android sdk telepítőcsomag mappa helyét) - c:/adt bundle windows x86/sdk/extras/google/usb driver/android_winusb

- Az első illesztőt válaszd a 3 közül abd... már nem emlékszem, majd települ a driver.

5. A kicsomagolt rootoló mappájában a runme futtatása. Normal mode - adj neki - és kövesd az utasításokat - egyszer megkér, hogy adj engedélyt, nyomj a tableten az adatok visszaállításának engedélyezésér, nem reagál, de a pc-n tovább fut a prg. majd újraindul a tablet és kész...

6. Telepítsd a Superusert a Play-ből



Na, most én mindig elakadok a 4-es pontnál, mert amikor telepíteni akarom a drivert, akkor azt írja, hogy: A megadott hely nem tartalmaz adatokat a hardverről.

Valami ötlete valakinek?



2013. jan. 5. 12:06
 1/6 Ricky B válasza:

Hali! Itt a rootoló csomagom: (a "pontj" szavak helyettesítsd "." -tal) data pontj hu/get/6047984/RiCkY_Root_Pack pontj zip

Abban lesz egy pdf, amiben részletesen le van írva az illesztőprogram/driver frissítésének folyamata!

Sok sikert!

2013. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Jól működik
2013. jan. 10. 19:20
 3/6 Nagy BenceXD válasza:

Szevasztok!

Nos,én is eme csodát használom,és rootolni szerettem volna,de nem ismerte fel a tabletet a gépem,sárga felkiáltó jelet adott ki az androidra...

TESÓIM!

nem kell b*zi fájlokat eszközkezelőben helyezgetni,és a többi...

64 bites win8 alatt 2 perc alatt megvan!!!

heteket szívtam ezzel a megoldással ami itt van,de az istenért ne ment,így magam vettem kézbe a dolgot!


Íme win8 alatti megoldás!


Eszközkezelőt megnyitod,a tabot csatlakoztatod,és USB debug engedélyezve kell legyen...

Megkeresed a sárga felkiáltójeles ANDROID eszközt,majd a jobb gombal rákattintasz,most rámész a tulajdonságokra,ott az illesztőprogram frissítésére mész,majd tallózás a gépen,és ott arra menj,hogy kiválasztom a listából...

Megkeresed ezt a listában amit kiad: ANDROID USB DEVICES majd ok-ot klikkelsz,és kiírja,hogy veszélyes a dolog,de kakkantsd le és igent nyomsz,telepiti a drivert,lehúzod,majd újra feldugod a tabot,és a root with restore by binary nevű cuccot lekapod,a RUN ME .bat filet megnyitod,feloldod a tabod képernyőzárát,beütöd a gépen a parancssorba az 1-es gombot,majd enter és rövid időn belül feljön a tabon egy ablak,miszerint helyreállít valamit és veszélyes,ott rámész h helyreállít,és innentől VÉLETLEN SEM NYÚLSZ A TABHOZ AMÍG A ZÖLD BETŰS PARANCSSORBAN KI NEM ÍRJA EZT: Press any key to continue...

WOALAAA! :D KÉSZ IS :D

Bármi kérdés facebookon lehet ;) [link]

Ez a megoldás NEM LETT MÁSHOL FELTŰNTETVE!! ezt én "fedeztem" fel... BY UGRÓMÓKUS ;)

FACEBOOKON BÁRMI KÉRDÉS VAN JELÖLJETEK ÉS ÍRJATOK! SEGÍTEK ;)

2013. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagy BenceXD válasza:

HELYESBÍTVE A DOLOG!::::


Szevasztok!

Nos,én is eme csodát használom,és rootolni szerettem volna,de nem ismerte fel a tabletet a gépem,sárga felkiáltó jelet adott ki az androidra...

TESÓIM!

nem kell b*zi fájlokat eszközkezelőben helyezgetni,és a többi...

64 bites win8 alatt 2 perc alatt megvan!!!

heteket szívtam ezzel a megoldással ami itt van,de az istenért ne ment,így magam vettem kézbe a dolgot!


Íme win8 alatti megoldás!


Eszközkezelőt megnyitod,a tabot csatlakoztatod,és USB debug engedélyezve kell legyen...

Megkeresed a sárga felkiáltójeles ANDROID eszközt,majd a jobb gombal rákattintasz,most rámész ott az illesztőprogram frissítésére mész,majd tallózás a gépen,és ott arra menj,hogy kiválasztom a listából...

Megkeresed ezt a listában amit kiad: ANDROID USB DEVICES majd kiválasztod a legfelsőt,ami így szól:ANDROID TEST DRIVER/vagy ilyesmi ok-ot klikkelsz,és kiírja,hogy veszélyes a dolog,de kakkantsd le és igent nyomsz,telepiti a drivert,lehúzod,majd újra feldugod a tabot,és a root with restore by binary nevű cuccot lekapod,a RUN ME .bat filet megnyitod,feloldod a tabod képernyőzárát,beütöd a gépen a parancssorba az 1-es gombot,majd enter és rövid időn belül feljön a tabon egy ablak,miszerint helyreállít valamit és veszélyes,ott rámész h helyreállít,és innentől VÉLETLEN SEM NYÚLSZ A TABHOZ AMÍG A ZÖLD BETŰS PARANCSSORBAN KI NEM ÍRJA EZT: Press any key to continue...

WOALAAA! :D KÉSZ IS :D

2013. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
win xp nél mit kell csinálni hogy tudjam rootolni a dream9et? SuperOneClick nél és a Runme-s root nál is a deamon start nál fagy be :/
2013. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nagy BenceXD válasza:
Azért mert az XP-nem ismeri fel,és nem tudja telepíteni az Android alapú,de mégis meghatározatlan android illeszetőprogramot,amit adb nek ismerne a tablet,én csak WIN8 at otm javasolni,de vannak nagyobb mágusok akik kiokoskodják :)
2013. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!