Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » One click root hiba. Mit...

One click root hiba. Mit tegyek? /többi lennt/

Figyelt kérdés
Telefonom rootolni akarom ,letöltöttem a Super one clicket. El akartam indítani ,de azt írta ,hogy az alkalmazás incizinálása nem megfeleleő. Ajánlották a net frameworkot. Leszedtem az elsőt ,de akkor azt írta ,hogy töltsem le a másodikat. Leszedtem azt is ,de akkor el akartam indítani a super one clicket és nem csinált semmit. Nem reagált arra ,hogy rákattintottam az exe fájlra ,még fél órát is vártam rá ,de nem is csinált semmit. Leszedtem a harmadikat is és ugyan az. Mit csináljak?? Telefonom: X10 Mini .NET kipróbált verziók: 1.0 2.0 3.5 4.5

2012. dec. 14. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet a baj, de innen töltsd le a SuperOneClick-et, mivel úgy tudom X10 Mini-hez valamilyen módosított kell:

[link]

2012. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!