Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola régi android...

Sony Xperia Sola régi android rendszer visszaállítása HOGYAN?

Figyelt kérdés

Nemrég lefrissítettem az androidot 4.0.4 re és nem jó, mert már nem olyan gördülékeny a telefon irányítása. Nagyon vissza szeretném állítani a régi rendszert(2.3.4), de nem találtam értelmes információt.

Nagyon új vagyok a témába úgyhogy szájbarágósan légyszi.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 30. 17:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
én PC Companionnal csináltam, tőlem semmit nem kérdezett, felraktam, aztán kiírta hogy egyes alkalmazásokat letiltott bla bla
2013. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek

Amit én csináltam a telóval az ez:

Fogtam és hard reset nélkül felfrissítettem 4.0.4 re és marha rosszul vitte.

Akadt lassú volt stb.

Aztán semmi más nem csináltam csak rádugtam gépre és ugyan azt csináltam, mint amikor frissítettem csak most a javításra mentem végig futtattam a telón semmi nem maradt de nem zavart mert most már gördülékeny a kezelése.

Remélem segíthetett!

2013. jan. 19. 09:06
 13/13 anonim ***** válasza:

Play áruház, 4shared letöltése

Onnan letöltöd azt a rendszert amit szeretnél (pontos neve fontos) és telepíted :)

2016. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!